Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDivokej Kája dostal Slavíka

10.12.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky
„Nepopulární anktera popularity“, jak by se dal Český Slavík ve stručnosti charakterizovat, má za sebou vyhlášení letošních výsledků, které proběhlo včera večer v již tradičních prostorách Státní opery Praha.

V jedenačtyřicetileté historii si svou dvaatřicátou trofej v kategorii zpěvák roku odnesl Karel Gott následovaný Petrem Kolářem a Danem Bártou.
Zpěvačkou roku se stejně jako loni stala Aneta Langerová, za kterou se na druhém místě umístila Lucie Bílá a na třetím Helena Vondráčková, a mezi skupinami letos poprvé zakraloval Divokej Bill následovaný kapelami Kabát a Chinaski.

V jednotlivých kategoriích zároveň byly uděleny ceny určené interpretům, kteří si oproti pořadí loňského ročníku nejvýrazněji polepšili. Mezi skupinami cenu získala dvojice Wanastowi vjecy, mezi zpěváky Matěj Ruppert a mezi zpěvačkami pak Iva Frühlingová.
Objevem roku se stala nedávná debutantka Ewa Farna.

Závěrem se ve stručnosti zmiňme o výsledcích slovenského Slávika, který byl vyhlášen již o týden dříve.
Zde mezi zpěváky zvítězil vítěž druhé řady tamní SuperStar Peter Cmorík porazivší Mekyho Žbirku a Pavola Haberu, mezi zpěvačkami Zuzana Smatanatová následovaná Katkou Knechtovou z kapely Peha a Marikou Gombitovou, a mezi skupinami pak Desmod následovaní Pehou a Elánem.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Divokej-Kaja-dostal-Slavika~10~prosinec~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.