Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatní21. ročník soutěže hudebníků Líheň

20.9.2022 | Autor: PR | sekce: novinky

Vítěz 2021 Dazed and Confused

Hudebníci, hlaste se do 21. ročníku LÍHNĚ!
Pořadatelé hlásí první stovku přihlášek!

Také jubilejní 20. ročník mezinárodní soutěže amatérských hudebníků LÍHEŇ zvládli její pořadatelé dokončit dle původního plánu. Ve zběsilém koronavirovém tempu a s mnoha změnami tak dokončili dvě desetiletá existence soutěže a už na konci září vypukne 21. ročník! Zájemci o účast se ale ještě mohou hlásit do 29.9.22!

„Už nám chybí necelý měsíc do startu dalšího ročníku a my každý den pilujeme detaily, aby vše proběhlo řádně, jak jsou kapely i fanoušci zvyklí. Když jsme to zvládli v kovidových letech a vždy soutěž dotáhli až do finále, jsme odhodlaní, začít neméně úspěšně i třetí desetiletí existence soutěže,“ hlásí z tábora Viking agency s.r.o. ředitel soutěže Marek Slonina a jedním dechem dodává, že zájem kapel je i letos velmi solidní, přesto zbývá ještě dost času pro další zájemce.
„Pomalu uzavíráme první stovku přihlášek, ale přihlašovací formulář na stránkách soutěže www.lihen.cz bude aktivní až do 29. září, takže se kapely ještě mohou klidně hlásit. Hrát se bude zase o ceny za desítky tisíc korun, či kontrakty na vystoupení. Všechny novinky budou aktuálně přibývat na našem FB profilu a stránkách,“ dodává Slonina. Soutěž bude probíhat tradičně formou živých koncertů v klubech před odbornou porotou a diváky. Vítězové kol pak postupují do dalších kol až do čtyřčlenného Velkého finále. Akce je pořádána díky podpoře partnerů již 20 let bez vstupného.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/21-rocnik-souteze-hudebniku-Lihen~20~zari~2022/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.