Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
o nás

Portfolium nakladatelství Muzikus

časopis Muzikus
Časopis určený pro aktivní hudebníky všech věkových kategorií.

časopis Harmonie
Časopis zaměřený na klasickou hudbu, jazz a world music.

knižní produkce
Příručky hry na hudební nástroje, hudební encyklopedie apod. Aktuální nabídku naleznete v našem e-shopu.

Muzikus.cz
Hudební aktuality a články ze světa populární, nezávislé i klasické hudby, přehled akcí, katalogy kontaktů na hudební profesionály, kapely a kluby.


Muzikus.cz se s denní čteností přesahující tři tisíce návštěvníků řadí mezi přední hudební portály na českém internetu.

Aktuálně (5/2017) se jeho návštěvnost pohybuje okolo 80 000 návštěvníků měsíčně (denně průměrně okolo 2 700), 60 000 unikátních návštěvníků měsíčně (denně průměrně okolo 2 000 unikátních) , 152 000 shlédnutých stránek měsíčně (denně průměrně okolo 5 100).

Přináší komplexní a ověřené informace z hudebního světa včetně informací o připravovaných albových titulech a koncertních vystoupeních, reportáže a fotogalerie z akcí, profily hudebních objevů i populárních interpretů, rozšířené festivalové zpravodajství v průběhu celého roku, ale i sekce orientované na aktivní muzikanty a příznivce klasické hudby.

Prostřednictvím čtenářských profilů a blogů jsou do obsahu portálu aktivně zapojeni také sami jeho návštěvníci.

Opomíjeny nejsou ani kapely a hudební projekty, jež mohou prostřednictvím profilových stránek sdílet své mp3 nebo informovat o svých koncertech a dalších novinkách.

Nedílnou součástí Muzikus.cz je rovněž on-line hudební adresář - nejobsáhlejší katalog kontaktů na kapely, hudebníky, nahrávací studia, hudební kluby a další firmy a jednotlivce působící v hudební sféře.

Na historický vývoj grafiky stránek se můžete podívat na adrese archiv.muzikus.cz.


autoři: Tomáš Babůrek, Radek Brázdil, Filip Drábek, Tomáš Franta, Libor Galia, Matěj Hošek, Martin Hrdlička, Radek Hruška, Lukáš Janičík, Michal Jelínek, Jana Kočišová, Zuzana Macháčková, Radek Pavlovič, Helena Pazdiorová, Jan Simandl, Dan Sywala, Angelika Špicarová, Jiří Volejník, Jakub Zbořil a redakce časopisů Muzikus a Harmonie

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.