Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
hledat kapelu
aktuální
V tuto chvíli neprobíhá žádná soutěž.
 
proběhlé
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z českých hudebních festivalů? Máte šanci! ! Muzikus má pro vás k dispozici minimálně 40 slotů na festivalech Rock for People, Přeštěnice (Muzikus/SAI stage), Černá Open Air Festival, Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage), Festiwall a malé letní turné a další festivaly budou v průběhu soutěže postupně přibývat. Získá je minimálně deset kapel, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Svaz autorů a interpretů (www.sai.cz) vyhlašuje v roce 2019 již VII. ročník soutěže určené pro hráče na akustickou kytaru, a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě klasické hudby.
Jedná o soutěž, kam se mohou přihlásit pouze instrumentální, nikoliv vokální, nahrávky. Kytarová soutěž SAI - Kytara napříč žánry je jedinou soutěží tohoto druhu na území České republiky. Otevírá se jak pro české, tak i zahraniční účastníky (přihlášení pro zahraniční účastníky je na webu SAI).
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z českých hudebních festivalů? Máte šanci! ! Muzikus má pro vás k dispozici minimálně 35 slotů na festivalech Rock for People, Přeštěnice (Muzikus/SAI stage), Černá Open Air Festival, Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage), Festiwall a malé letní turné a další festivaly budou v průběhu soutěže postupně přibývat. Získá je minimálně deset kapel, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Svaz autorů a interpretů (www.sai.cz) vyhlašuje v roce 2018 již VI. ročník soutěže určené pro hráče na akustickou kytaru, a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě klasické hudby.
Jedná o soutěž, kam se mohou přihlásit pouze instrumentální, nikoliv vokální, nahrávky. Kytarová soutěž SAI - Kytara napříč žánry je jedinou soutěží tohoto druhu na území České republiky. Otevírá se jak pro české, tak i zahraniční účastníky (přihlášení pro zahraniční účastníky je na webu SAI).
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z českých hudebních festivalů? Máte šanci! ! Muzikus má pro vás k dispozici minimálně 30 slotů na festivalech Rock for People, Přeštěnice (Muzikus/SAI stage), Černá Open Air Festival, Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage), Rockování, Cibulafest a malé letní turné (Bilina - Na Moskvě, Teplice - Malá Paříž, Ústí n/L - Malý Hamburk, Děčín - Rogalo DC) a další festivaly budou v průběhu soutěže postupně přibývat. Získají je minimálně čtyři, ale možná i osm kapel, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! ! Muzikus má pro vás k dispozici minimálně 28 slotů na festivalech Rock for People (Muzikus talent stage), Přeštěnice (Muzikus/SAI stage), Černá Open Air Festival , Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage), Slunovrat (Muzikus stage), Basinfirefest, Rockování a malé letní turné (Bilina - Na Moskvě, Teplice - Malá Paříž, Ústí n/L - Malý Hamburk, Děčín - Rogalo DC). Získají je minimálně čtyři, ale možná i osm kapel, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Svaz autorů a interpretů (www.sai.cz) vyhlašuje v roce 2017 již V. ročník soutěže určené pro hráče na akustickou kytaru, a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě klasické hudby.
Jedná o soutěž, kam se mohou přihlásit pouze instrumentální, nikoliv vokální, nahrávky. Kytarová soutěž SAI - Kytara napříč žánry je jedinou soutěží tohoto druhu na území České republiky. Otevírá se jak pro české, tak i zahraniční účastníky (přihlášení pro zahraniční účastníky je na webu SAI).
Svaz autorů a interpretů (www.sai.cz) vyhlašuje v roce 2016 již IV. ročník soutěže určené pro hráče na akustickou kytaru, a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě klasické hudby. Kytarová soutěž SAI - Kytara napříč žánry je jedinou soutěží tohoto druhu na území České republiky. Otevírá se jak pro české, tak i zahraniční účastníky (přihlášení pro zahraniční účastníky je na webu SAI).
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! ! Muzikus má pro vás k dispozici minimálně 18 slotů na festivalech Rock for People (Muzikus talent stage), Přeštěnice (Muzikus/SAI stage), Černá Open Air Festival a Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage). Získají je minimálně tři, ale možná i osm kapel, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Svaz autorů a interpretů (www.sai.cz) vyhlašuje v roce 2015 již III. ročník soutěže určené pro hráče na akustickou kytaru (tedy ne pro soubory), a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě klasické hudby. Kytarová soutěž SAI - Kytara napříč žánry je jedinou soutěží tohoto druhu na území České republiky. Letos se poprvé otevírá i zahraničním účastníkům (přihlášení pro zahraniční účastníky je na webu SAI).
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! ! Muzikus má pro vás k dispozici minimálně 22 slotů na festivalech Rock for People, Basinfirefest, Přeštěnice, Černá Open Air Festival, Benátská, Jamrock a Sázavafest(Muzikus Unplugged Stage) Získají je minimálně tři, ale možná i osm kapel, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Svaz autorů a interpretů (www.sai.cz) vyhlašuje v roce 2014 II. ročník soutěže určené pro hráče na akustickou kytaru, a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě klasické hudby. Na území ČR je mnoho talentovaných hráčů na akustickou kytaru, kteří do této doby neměli možnost prezentovat svoje kytarové umění v rámci soutěže. Akce realizována SAI ve spolupráci s festivalem Kytara napříč žánry, nakladatelstvím Muzikus a firmou Kytary.cz, je příležitostí pro všechny kytaristy bez ohledu na věk či vzdělání.
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z předních českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici celkem 14 slotů na festivalech Rock for People (Muzikus Talent Stage), Basinfirefest(Skutečná liga, Muzikus a SAI Stage), Přeštěnice(Muzikus a SAI Stage), OpenAir Černá v pošumaví a Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage) Získají je minimálně tři, ale možná i osm kapel, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Máte kapelu a chcete si zahrát na Muzikus Unplugged Stage na festivalu Sázavafest od 31. 7. do 2. 8. 2014? Máme pro vás pět slotů pro pět kapel nebo jednotlivců, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.Soutěž Šance Muzikus Unplugged tímto nahrazuje a navazuje na Sázavafest Battle, konanou v minulých ročnících Sázavafestu.
Svaz autorů a interpretů (www.sai.cz) vyhlašuje v roce 2013 soutěž určenou pro hráče na akustickou kytaru, a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě klasické hudby. Na území ČR je mnoho talentovaných hráčů na akustickou kytaru, kteří do této doby neměli možnost prezentovat svoje kytarové umění v rámci soutěže. Akce realizována SAI ve spolupráci s festivalem Kytara napříč žánry, nakladatelstvím Muzikus a firmou Kytary.cz, je příležitostí pro všechny kytaristy bez ohledu na věk či vzdělání.
Máte kapelu a chcete si zahrát na Muzikus Unplugged Stage na festivalu Sázavafest od 1. 8. do 3. 8. 2013? Máme pro vás pět slotů pro pět kapel nebo jednotlivců, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Soutěž Šance Muzikus Unplugged tímto nahrazuje a navazuje na Sázavafest Battle, konanou v minulých ročnících Sázavafestu.
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z předních českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás opět jako každým rokem k dispozici několik slotů na festivalech Rockování (Skutečná liga, Muzikus a SAI Stage), Basinfirefest (Skutečná liga, Muzikus a SAI Stage), Přeštěnice (Muzikus a SAI Stage), Rock for People (Showcase Stage) a Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage).
Máte kapelu a chcete si zahrát v pražském paláci Akropolis? Máte šanci! Každý měsíc vybereme 6 kapel do základního kola soutěže FutureLine 2012-2013.
Přihlášením do soutěže dáváte souhlas s novými pravidly, které najdete na stránce www.muzikus.cz/futureline/.
Na vás pak je zmobilizovat své fanoušky, aby vám poslali své hlasy.
Letošní ročník soutěže Sázavafest Battle zná patnáctku nejúspěšnějších kapel. Prvními vítězi, jenž získávají možnost vystoupení na srpnovém Sázavafestu, jsou indie-rockové kapely Dolls in the Factory a Bros 'n' Beasts. Osud dalších třinácti je ve vašich rukou. Hlasujte !!!
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici tři hrací časy (sloty) na scéně Talent/Jamstage na festivalu Rock for People, tři sloty na Jamstage na Sázavafestu a dva sloty na Open air Přeštěnice. Získají je minimálně tři kapely, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.
Také v letošním roce dává Muzikus.cz možnost začínajícím, talentovaným a nadějným kapelám i sólovým muzikantům představit se na benešovském Sázavafestu. Co pro to udělat? Stačí mít na našem portálu profil a mp3, přihlásit se a zaujmout.
Přibližte ostatním atmosféru vaší zkušebny a vyhrajte super ceny.
Soutěž pro kapely, u které nemusíte hrát naživo veřejně.
Podmínkou je jedna veřejná mp3 nahrávka a jedna fotografie ze zkušebny ve vaší fotogalerii.
Přihlášením do soutěže potvrzuji, že je mi více jak 18 let.
Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici tři hrací časy na scéně TalentJamstage na festivalu Rock for People a dva hrací časy na Jamstage na Sázavafestu. Získají je tři kapely, které mjí na našich stránkách vytvořenu svou profilovou prezentaci.
Máte kapelu a chcete si zahrát na jednom z největších českých hudebních festivalů?
Máte kapelu a chcete si zahrát na jednom z největších českých hudebních festivalů?
Máte kapelu a chcete si zahrát v pražském paláci Akropolis? Máte šanci! Každý měsíc vybereme šest kapel do základního kola soutěže FutureLine. Na vás pak je zmobilizovat své fanoušky, aby vám poslali své hlasy.
Máte kapelu a chcete si zahrát na jednom z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici jeden hrací čas na festivalu Rock for People: v úterý 6. července od 17:00 na Jam stage. Získá jej jedna z kapel, která má na našich stránkách vytvořenu svou profilovou prezentaci.
Nadějným kapelám i sólistům, kteří by se rádi představili publiku na nadcházejícím ročníku letního festivalu O2 Sázavafest, je určena talentová soutěž Sázavafest Battle. Ta má za sebou pět úspěšných ročníků, ve kterých mnohdy zvítězili později prorazivší talenti, jako třeba The Prostitutes, Noisecut nebo Rybičky 48. Na soutěži se i tentokrát podílí hudební portál Muzikus.cz, kde se zájemci mohou do konce ledna přihlašovat.
Hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest dávají šanci všem mladým hudebním talentům získat nové fanoušky. Společnými silami přináší pátý ročník soutěže Sázavafest Battle, díky níž se začínající kapely budou moci v létě představit festivalovému publiku.
 

Nantokanaru

Inženýr Vladimír

Prominent Bastards

Dooušek

Stanislav Domjen a kapela V pozadí

NEŽENE
Hudba je dřina (25.4.2022)

Marie Tilšarová & Kdo Jsme My
Moje tělo (24.4.2022)

Mooneight

Colorful People
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.