Škola metalu - cena pro předplatitele časopisu Muzikus

NOVINKA!

Škola metalu - cena pro předplatitele časopisu Muzikus(kniha+CD)

Alex Scholpp

50,-

 

novinky


Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v našem internetovém obchodě.

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.muzikus.cz, jehož provozovatelem je:

MUZIKUS s.r.o.

se sídlem:

Novákových 439/6, 180 00 Praha 8

IČO: 25132105

DIČ: CZ25132105 

Práva a povinnosti prodejce (Nakladatelství Muzikus)

Prodejce má povinnost vyřídit závaznou  objednávku a doručit objednané zboží na adresu uvedenou v této objednávce do 14 dnů od doručení potvrzení objednávky (běžně doručujeme do 3 pracovních dnů). Po vyplnění a odeslání Vaší objednávky bude na Vámi uvedenou e-mailovou adresu doručen potvrzující e-mail. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky pokud je zadaná doručovací adresa zjevně chybná a také si prodávající vyhrazuje právo vyřízení objednávky pozastavit, pokud zákazník  nesplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží.  

Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze pro zaslání objednaného zboží a pro komunikaci se zákazníkem.

Zboží je zákazníkovi dodáváno:

  1. Českou poštou na dobírku. Cenu zákazník zaplatí až při převzetí zboží na poště nebo od doručovací služby. K ceně objednávky účtujeme poplatek za zaslání na dobírku ve výši 100 Kč, při objednávce nad 1 000 Kč je poštovné zdarma (hradí Muzikus).
  2. Českou poštou, platba na účet předem. Za odeslání  si účtujeme poplatek 80 Kč, při objednávce nad 1 000 Kč je poštovné zdarma (hradí Muzikus).
  3. Českou poštou, platba pomocí systému GoPay, který umožňuje okamžité a bezpečné platby na internetu. Za odeslání  si účtujeme poplatek 80 Kč, při objednávce nad 1 000 Kč je poštovné zdarma (hradí Muzikus).
  4. Českou poštou, platba pomocí systému PayPal, který umožňuje okamžité a bezpečné platby na internetu. Za odeslání  si účtujeme poplatek 80 Kč, při objednávce nad 1 000 Kč je poštovné zdarma (hradí Muzikus).
  5. Osobní odběr, zákazník zaplatí v hotovosti při převzetí zboží na adrese naší provozovny Muzikus, Novákových 439/6, 180 00 Praha 8, 1. patro vpravo, Muzikus s.r.o., po-pá 10:00 -16:00 (po telefonické dohodě i v jiné době) . Zboží je nutno vyzvednout do 7 dnů od vyrozumění, nevyzvednutá objednávka bude po této době automaticky stornována.

Práva a povinnosti nakupujícího (zákazník)

Nakupující uvede správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.

Nakupující se zavazuje odebrat a zaplatit závazně objednané zboží. Uváděná cena zboží je cena včetně DPH.

Pokud platíte bankovním převodem ze zahraničí (i Slovensko), nastavte možnost "Bankovní poplatky k tíži plátce" (OUR).  V případě volby jiné možnosti dorazí na náš účet nižší částka, než je cena objednávky, a nemůžeme tudíž zaslat zboží nebo poskytnout službu. 

Reklamační řád

Na každé zboží se vztahuje ZÁKONNÁ ZÁRUČNÍ LHŮTA. Tato doba začíná dnem vystavení příslušného dokladu o zakoupení. Kupující je povinen zboží při převzetí (osobním či od doručovací služby) důkladně prohlédnout. Ke každému zboží je přikládána faktura nebo dodací list s datem zakoupení. Pokud zákazník zjistí jakýkoliv rozdíl mezi dokladem a skutečně dodaným zbožím, je povinen podat co nejdříve, nejpozději však do tří dnů zprávu e-mailem či telefonicky prodávajícímu na adresu: (doplnit e-mail a telefon).

Reklamace se uznává pouze po předložení dokladu o zakoupení a jedná-li se o polygrafické vady (např. chybné seřazení archů, chybějící tisk na některých stránkách a pod.). Nárok na uznání reklamace zaniká v případě, že reklamované zboží je jakkoliv mechanicky poškozeno.

Prodejce je povinen vyřídit reklamaci v zákonné lhůtě 30 dnů. Zákonná lhůta začíná běžet dnem doručení reklamace prodejci. Prodejce vymění reklamované zboží za nové bezvadné.  Pokud reklamované zboží prodejce momentálně nemá a ani nebude mít v prodeji, má zákazník nárok na vrácení peněz.


copyright © 2009 - Muzikus.cz - hudba - eshop


Nákupní košík

Počet položek0
Cena0,- Kč

GoPay platby

PayPal