Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Sázavafest Battle 2009
mp3 player

Get the Flash Player

soutěž kapel
Sázavafest battle 2009
Hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest dávají šanci všem mladým hudebním talentům získat nové fanoušky. Společnými silami přináší pátý ročník soutěže Sázavafest Battle, díky níž se začínající kapely budou moci v létě představit festivalovému publiku.

Díky zapojení portálu Muzikus.cz soutěž oproti předchozím ročníkům doznává řady změn, přičemž tou hlavní je způsob, jakým se do ní zájemci mohou přihlašovat. Internetová komunikace i prezentace se už stala natolik běžnou a dostupnou pro každého, že uzrál čas posunout soutěž z posílání (poštovního přihlašování) byť mnohdy roztomilých CD do rychlé internetové formy. Protože však grafické zpracování obalu má mít také jistou grafickou až uměleckou hodnotu, budeme rádi i za ní. Rád bych poděkoval teamu Muzikusu za jejich rozhodnutí jít do toho s námi,“ říká pořadatel festivalu Pavel Kloupar.

Kapely, ale i sólisté, se mohou hlásit do neděle 15. března 2009 na stránkách www.muzikus.cz. Podmínkou je vytvořená profilová prezentace a vystavení hudebních mp3 nahrávek, které zde budou všem hudebním fanouškům k dispozici k poslechu a ke stažení. Pokud interpret na portálu svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci vytvořit. Soutěž není omezena žánrově, národnostně, ani počtem natočených desek, podmínkou je ovšem autorská tvorba.

„Se Sázavafestem jako takovým i soutěží samotnou v různých formách spolupracujeme řadu let, stejně jako na našich stránkách dáváme prostor mladým kapelám. Našim věrným, kteří u nás mají svoji prezentaci, ale chceme nabízet i "něco navíc", což je teď třeba právě možnost vystoupení na velkém festivalu. Tento projekt je tak de facto logickým vyústěním vzájemné spolupráce,“ dodává šéfredaktor hudebního portálu Muzikus.cz Ladislav Řehounek.

Přihlášené nahrávky zhodnotí porota, v níž vedle zástupců organizátorů zasednou hudební publicisté a profesionální muzikanti, a vybere šestici semifinalistů. Ta se potom v červnu utká v semifinálových kolech v Praze (červen 2009) a na Konopišti (27.6.2009, festival O2 Sázavafest Battle) o přízeň návštěvníků na společných kláních. Právě publikum totiž rozhodne o trojici vítězů (a další trojici také neporažené), kteří budou pozváni k vystoupení na letním O2 Sázavafestu, probíhajícím od 30. července do 2. srpna v Kácově. Dvě divoké karty z těchto šesti udělí odborná porota.

odpovědi na často kladené otázky
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.