Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníVelké finále soutěže hudebníků Radegast Líheň již v sobotu

21.4.2016 | Autor: PR | sekce: novinky
Už v sobotu večer bude jasné, kdo zvítězil v jubilejním patnáctém ročníku největší česko-slovenské soutěži amatérských hudebníků Radegast Líheň. Od čtyř odpoledne se čtyři nejlepší skupiny představí v klubu Stolárna v Havířově před zraky diváků a odborné poroty, kterou doplní i členové legendární skupiny ABRAXAS.

Fanoušci skvělé muziky se mohou v sobotu těšit na čtyři nejlepší kapely z celkového počtu 465-ti přihlášených, které prošly čtyřmi síty a dostaly se až sem. Už to garantuje kvalitu finalistů, která překvapila i nejednoho porotce. Přízvisko amatérské kapely jim už téměř nepřísluší a jen fakt, že mají hudbu jen jako koníčka, je do této role pasuje,“ popisuje finálovou čtveřici ředitel soutěže Marek Slonina z pořádající Viking agency z Havířova. Po semifinálových kolech bylo porotou rozhodnuto, že se v letošním Velkém finále utkají dvě skupiny z Polska a dvě z České republiky. „Budeme hodně zvědavi, jak se o ceny podělí, nicméně velmi se těšíme jak na česko dvojici United Front z Týna nad Vltavou a NEEASI z Vysokého Mýta, tak na polské hosty BLANT a Red Mellow. Už samotná mezinárodnost Velkého finále je pro nás odměnou, když se letos do soutěže přihlásilo opět mnohem více zahraničních kapel z okolních zemí, ale i vzdálenějších světových destinací. A komu by snad v sobotu nestačil poslech čtyř avizovaných kapel, ten si jistě užije vystoupení letošních Patronů soutěže – skupiny ABRAXAS. Její členové během odpoledne zasednou v porotě a samozřejmě i v programu vystoupí,“ dodává.

Velké finále soutěže Radegast Líheň proběhne letos stejně jako v loňském roce v havířovském klubu Stolárna, tentokrát v sobotu v sobotu 23. dubna od čtvrté hodiny odpolední. Letos bude navíc obohaceno o atraktivní soutěž PROROcK RADEGASTU, v níž mohou vyhrát fanoušci v klubu řadu cen partnerů soutěže a samozřejmě generálního partnera – pivovaru Radegast. Rovněž dojde na slosování všech účastníků finále a tak se hosté rozhodně nebudou nudit. „Děkujeme všem partnerům soutěže, především generálnímu partnerovi a městu Havířov! V tomto městě se soutěž zrodila, má zde své kořeny a pevné místo, a je městem podporována,“ dodávají pořadatelé s tím, že další informace o partnerech, ale i historii, či poslední novinky, najdou zájemci na www.lihen.cz a facebookovém profilu. Na Velké finále Radegast Líhně je pak vstup, stejně jako na všech předchozích neuvěřitelných čtyřiatřiceti kolech, pro fanoušky zdarma.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Velke-finale-souteze-hudebniku-Radegast-Lihen-jiz-v-sobotu~21~duben~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.