Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHudebníci jsou zváni do soutěže Radegast Líheň 2016

9.1.2016 | Autor: PR | sekce: novinky
Až do 31. ledna 2016 mají amatérské hudební skupiny možnost přihlásit se do patnáctého ročníku největší československé klubové soutěže - Radegast Líheň. Přihlašovací formulář na stránkách www.lihen.cz je aktivní! Kapely mohou vyhrát ceny v hodnotě bezmála 100 tisíc korun a hlavně díky úspěchu vystoupit na řadě významných festivalů a akcí.

Soutěž probíhá před odbornou porotou ve čtyřech moravských klubech a z každého kola vítěz postupuje do dalších bojů. Po základních kolech se přes čtvrtfinále a semifinále čtyři nejlepší propracují až do Velkého finále za účasti známé hudební tváře. Celkem se budou moci návštěvníci i hudebníci těšit na neuvěřitelných 35 soutěžních koncertů. Pro finalisty jsou zajištěny atraktivní ceny, které by jim měly pomoci k dalšímu hudebnímu růstu a rovněž smlouvy na řadu atraktivních vystoupení. Proto i letos spolupracují pořadatelé s řadou festivalů, jako např. Colours of Ostrava, či Masters of Rock.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Hudebnici-jsou-zvani-do-souteze-Radegast-Lihen-2016~09~leden~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.