Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSlovenští Slavíci vyhlášeni, čeští se dočkají v sobotu

3.12.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Začátek prosince se každoročně nese v duchu vyhlášení výsledků anket o populární osobnosti hudební scény. Týden před vyhlášením výsledků Českého Slavíka byli v sobotu večer v bratislavské Sibamac Areně představeni vítězové slovenského Zlatého Slávika.

Čelní pozice ve všech hlavních kategoriích obhájili loňští vítězové, tedy Desmod mezi skupinami, Peter Cmorík mezi zpěváky a Zuzana Smatanová mezi zpěvačkami.
Několika změn se dočkaly pouze některá z dalších oceněných umístění: stříbrného slavíka získali Elán, Miro Žbirka a zpěvačka Katarína Knechtová ze skupiny Peha, bronzového potom Peha coby kapela, někdejší finalistka SuperStar Zdenka Predná a Mário Kollár z vítězné kapely Desmod.

Posledním oceněním pro Desmod byla ještě soška pro nejhranějšího interpreta na rádiu Expres, partnerské stanici ankety. Objevem roku se stala skupina Komajota a skokanem roku Marcel Palonder.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Slovensti-Slavici-vyhlaseni-cesti-se-dockaji-v-sobotu~03~prosinec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.