Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SLÁVIK

28.11.2009 Takřka v tu samou chvíli dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Slavík v Česku i na Slovensku. Zdaleka to ale nebyl jediný shodný znak. Snad nejpodstatnějšími jsou vítězové a ti zůstávají v obou případech oproti předchozím ročníkům beze změn.
5.12.2008 Tak a už je potom. Slovenský slávik za rok 2008 už pozná svojich nových majiteľov. Teda presnejšie povedané staronových. Vyzerá to totiž tak, že sa táto súťaž začína čím ďalej, tým viac podobať na slávika českého v kategórii spevák.
3.12.2007 Začátek prosince se každoročně nese v duchu vyhlášení výsledků anket o populární osobnosti hudební scény. Týden před vyhlášením výsledků Českého Slavíka byli v sobotu večer v bratislavské Sibamac Areně představeni vítězové slovenského Zlatého Slávika.
10.12.2006 „Nepopulární anktera popularity“, jak by se dal Český Slavík ve stručnosti charakterizovat, má za sebou vyhlášení letošních výsledků, které proběhlo včera večer v již tradičních prostorách Státní opery Praha.
11.12.2005 Zatímco na Slovensku se ve výsledcích ankety Slávik sem tam objevilo nějaké to nové jméno, Český slavík létal stále stejným směrem. Až letos si začal hledat majitele i v jiných vodách.
4.12.2005 V Bratislavě byly včera předány slovenské hudební ceny Slávik 2005. Zpěvákem roku se stal opět Meky Žbirka, Zuzana Smatanová získala sošku pro zpěvačku roku, skupinou roku se stali Elán a objevem roku byla zvolena vítězka slovenské SuperStar Katka Koščová.
1.12.2003 Na televizní stanici Markíza, "slovenské Nově", byli v sobotu 29. listopadu v přímém přenosu vyhlášeni držitelé ocenění Slávik 2003. Čeští kolegové přijdou na řadu o týden později.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.