Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSlavíci přilétli za Kájou a Anetou

11.12.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Zatímco na Slovensku se ve výsledcích ankety Slávik sem tam objevilo nějaké to nové jméno, Český slavík létal stále stejným směrem. Až letos si začal hledat majitele i v jiných vodách.

Zpěvačkou roku se stala Aneta Langerová, která tak poprvé v novodobé historii ankety překonala Lucii Bílou. Ta skončila nakonec jako druhá před Helenou Vondráčkovou.
Změna nastala i v kategorii skupin. Zde si sošku za první místo odnesla skupina Chinaski, jež porazila druhý Kabát a třetího Divokého Billa.
V kategorii zpěvák roku skončil na třetím místě velice překvapivě Petr Kolář, na druhém Daniel Landa a z vítězství se již tradičně radoval Karel Gott.
Objevem roku byl zvolen Vlasta Horváth a skokanem roku se stala Helena Zeťová.

Anketa Český slavík odráží popularitu osobností mezi širokou veřejností. V žádném případě se v ní tedy neodráží nové trendy v hudbě a výsledky nemají žádnou souvislost s tím, kdy naposledy umělec vydal desku nebo koncertoval.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Slavici-priletli-za-Kajou-a-Anetou~11~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.