Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: ANETA LANGEROVÁ

26.6.2013 Prostory holešovského zámku se již potřetí staly působištěm rodinného festivalu Holešovská regata. Podívejte se, jak akce proběhla a jaké stálice české scény se na ní představily.
18.6.2013 V sobotu 22. června proběhne třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata, který se stává již tradičním. Malé město Holešov tak přivítá oblíbené interprety české hudební scény. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Olympic, Aneta Langerová či Miro Žbirka.
24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.
17.3.2013 Dnes byly vyhlášeny hlavní kategorie a až na jednu výjimku, každá andělská soška potěšila jiného vlastníka. Pouze Kryštof získali dvě ocenění, a to v kategorii Skupina roku a Album roku za jejich loňskou desku Inzerát.
3.12.2012 Zpěvačka Aneta Langerová připravuje na jaro příštího roku nové album. Několik písní však fanouškům představí na předvánočním turné. První z koncertů proběhne už tuto středu v Děčíně, nakonec šňůra vyvrcholí 22. a 23. prosince dvojicí vystoupení v pražském Jazz Docku.
23.7.2012 Benešovský Sázavafest sa necelé dva týždne pred jeho štartom potýka s problémami. Vďaka odpadnutiu niekoľkých sponzorov je nútený zrušiť vystúpenie headlinera Kaiser Chiefs.
9.7.2012 Počasí letošnímu ročníku Rock for People nepřálo. Silné bouře a vítr přinesly komplikace, se kterými se však pořadatelé vypořádali na jedničku. V první části fotogalerie přinášíme záběry z nultého festivalového dne a poloviny dne prvního.
20.4.2012 Pop-rockový zpěvák Michal Hrůza v těchto dnech vydává nové album Noc, první část chystaného konceptu Noc a Den. Album produkoval Aleš Zenkl, autorsky se na něm vedle Hrůzy podíleli Xindl X nebo Niceland.
19.4.2012 Zpěvačka Aneta Langerová vydá v průběhu května DVD se záznamem prosincového akustického koncertu z pražského kina Bio Oko, který odehrála v rámci turné nazvaného Pár míst v doprovodu piana a smyčcového tria.

1-10 (99) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.