Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ČESKÝ SLAVÍK

29.11.2013 Český slavík čelí salvě kritiky. Po kontroverzním vyjádření Richarda Krajča ke Karlu Gottovi však nyní převažuje vyřazení umělce, který si říká Řezník.
26.11.2012 Překvapení v kategorii zpěváků přinesly výsledky letošního ročníku ankety Český slavík. Poprvé po čtrnácti letech totiž nezvítězil favorizovaný Karel Gott. Veterán ankety letos skončil na druhém místě, porazil jej mladý písničkář Tomáš Klus.
31.12.2011 Český Slavík byl donedávna mnohými považován za konzervativní, v dobách dávno minulých zaseknutou anketu. Letos však i poslední nedůvěřivce přesvědčil, že tomu tak ani zdaleka není.
27.11.2011 Trocha bulváru nezaškodí. Výsledky ankety Český slavík, které byly vyhlášeny v sobotu v pražské Státní opeře, sice nepřinesly žádné zásadnější překvapení, když se vítězi už popáté v řadě stali Karel Gott, Lucie Bílá a skupina Kabát. O skandály zato není nouze.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
26.11.2011 Božský Karel Gott dnes ve Státní opeře Praha převezme již sedmatřicátou sošku pro vítěze ankety Slavík. Nezbývá než pogratulovat a oslavit to - jak jinak - jeho písní. Tausend Fenster složil Udo Jürgens a Karel s ní v roce 1968 reprezentoval Švýcarsko na Eurovizi.
27.10.2011 Posluchači Rádia Impuls v rámci ankety Český Slavík Mattoni ode dneška volí svoji nejoblíbenější písničku za rok 2011. Hlasovat pro svého oblíbeného interpreta mohou prostřednictvím textové zprávy anebo internetových stránek...
28.11.2009 Takřka v tu samou chvíli dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Slavík v Česku i na Slovensku. Zdaleka to ale nebyl jediný shodný znak. Snad nejpodstatnějšími jsou vítězové a ti zůstávají v obou případech oproti předchozím ročníkům beze změn.
15.12.2008 Skupina Kabát, zpěvák Karel Gott a zpěvačka Lucie Bílá v sobotu obhájili svá loňská vítězství v hlavních kategoriích ankety Český Slavík.
5.12.2008 Tak a už je potom. Slovenský slávik za rok 2008 už pozná svojich nových majiteľov. Teda presnejšie povedané staronových. Vyzerá to totiž tak, že sa táto súťaž začína čím ďalej, tým viac podobať na slávika českého v kategórii spevák.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.