Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: DANIEL LANDA

14.3.2012 Se zajímavými zprávami se dnes vytasili pořadatelé festivalu Benátská noc, který letos oslaví dvacáté jubileum. První se týká přesunu akce na nové místo, druhá headlinerů.
28.11.2011 Když se zpěvák stane ikonou a má vliv na masy fanoušků, nezůstávají jeho postoje mimo pozornost. Zvlášť to platí v případech, kdy jde o osobu vnímanou kontroverzně. V českých poměrech příměr sedne na Daniela Landu.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
28.2.2011 Série sedmi koncertů, jejichž sestřih vyjde na live CD + DVD 28. března 2011, proběhla na jaře a částečně na podzim roku 2008. Dohromady všech sedm koncertů navštívilo 70 000 fanoušků.
26.2.2010 Hudební televize Óčko včera předala své divácké ceny za uplynulý rok. Hlavní kategorie nepřinesly žádné zásadní překvapení: zpěvákem roku se stal písničkář Tomáš Klus, zpěvačkou Aneta Langerová, skupinou Chinaski a objevem roku byl zvolen zpěvák David Deyl.
28.1.2010 Televize Óčko odtajňuje účinkující, kteří vystoupí na ceremoniálu jejích hudebních cen za uplynulý rok, který proběhne 25. února v pražské Incheba Areně. Jako hlavní host tříhodinového programu vystoupí zpěvák Daniel Landa, který zároveň premiérově představí svou novou píseň.
31.12.2009 Zájem o nestárnoucí trojici Maxim Turbulenc ani v tomto roce nepolevil, právě naopak. Skupina na velkolepém koncertu v pražské Lucerně oslavila obdivuhodné patnácté výročí a na sklonku roku dokonce odehrála slavnostní premiéru svého vlastního divadelního představení.
28.11.2009 Takřka v tu samou chvíli dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Slavík v Česku i na Slovensku. Zdaleka to ale nebyl jediný shodný znak. Snad nejpodstatnějšími jsou vítězové a ti zůstávají v obou případech oproti předchozím ročníkům beze změn.
13.7.2009 Tak především: hudebně je Landova novinka hodně povedeným dílkem. Dokonce bych si ji troufal označit za jeho možná nejsilnější desku vůbec. Na „vině“ je hned několik věcí, přičemž tou možná nejdůležitější je...
15.12.2008 Skupina Kabát, zpěvák Karel Gott a zpěvačka Lucie Bílá v sobotu obhájili svá loňská vítězství v hlavních kategoriích ankety Český Slavík.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.