Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHudební ceny Óčka odtajňují účinkující, mezi nimi i Daniela Landu

28.1.2010 | Autor: redakce | sekce: novinky
Televize Óčko odtajňuje účinkující, kteří vystoupí na ceremoniálu jejích hudebních cen za uplynulý rok, který proběhne 25. února v pražské Incheba Areně.

Jako hlavní host tříhodinového programu vystoupí zpěvák Daniel Landa, který zároveň premiérově představí svou novou píseň. Kromě něj zahrají také Chinaski, Divokej Bill, Aneta Langerová, Ewa Farna, Vypsaná fiXa, Xindl X, Mandrage, Nightwork nebo Horkýže slíže rapper Rytmus ze Slovenska.

O ceny bojuje v jejich sedmém ročníku v deseti kategoriích celkem 42 kapel a interpretů. O jejich nominaci se postarali moderátoři, redaktoři a dramaturgové TV Óčko, o vítězi každé kategorie pak do 31. ledna rozhodují svými hlasy sami fanoušci. Přehled nominací naleznete zde.

Ceremoniál bude tradičně vysílán v přímém přenosu. Tentokrát ale nejen na samotném Óčku, ale také na stanici Prima Cool. Rozhlasovým posluchačům ho nabídnou také všechny lokální stanice sítě Kiss.

Programem budou provázet moderátoři Óčka Míra Hejda a Lenny Trčková.

PURUM Hudební ceny Óčka, Praha – Incheba Arena, 25. 2. 10
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Hudebni-ceny-Ocka-odtajnuji-ucinkujici-mezi-nimi-i-Daniela-Landu~28~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.