Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ÓČKO

16.5.2017 ÓČKO oslaví letos 15 let svého vysílání a připravuje pětiměsíční kampaň, která vyvrcholí volbou nejoblíbenějšího klipu z domácí produkce za posledních patnáct let. Do kampaně se zapojí i desítky osobností z oblasti hudby, filmu a internetu. Výherci tipovací soutěže získají vstupenky a meet&greet na zářijový Vodafone YOU FEST.
12.2.2013 Hudební televize Óčko se rozhodla změnit koncept svých hudebních cen. Vrcholit nebudou galavečerem, jako tomu bývalo v minulosti. Tradiční sošky vítězům předají sami fanoušcí, kteří nic netušící vítěze doslova přepadnou třeba u nich doma.
10.11.2011 Už příští středu 16. listopadu se na ceremoniálu v pražské Lucerně vyhlásí vítězové devátého ročníku hudebních cen televize Óčko. Do osmi kategorií bylo vybráno celkem dvaatřicet nominovaných, pro které měli možnost v uplynulých dnech hlasovat samotní fanoušci.
1.12.2010 Hudební časovaná bomba už tiká a exploduje vlastně už za pár hodin. Úvodní tóny megashow, na níž se budou rozdávat PURUM Hudební ceny Óčka 2011, se rozezní už úderem sedmé hodiny večerní ve čtvrtek 2. prosince.
23.11.2010 Divácké ceny hudební televize Óčko budou tentokrát oproti předchozím ročníkům předány už v prosinci. V tuto chvíli je již uzavřeno hlasování, představeny jsou nominace a taky první účinkující, kteří vystoupí na jejich vyhlášení.
17.4.2010 Druhý ročník soutěže RGM Live Space odstartoval neveřejnými koncertními vystoupeními patnácti kapel ve dnech 10. a 11.února. A právě z těchto dvou dnů v Akropoli přinese síť rádií Kiss a TV Óčko záznamy.
26.2.2010 Hudební televize Óčko včera předala své divácké ceny za uplynulý rok. Hlavní kategorie nepřinesly žádné zásadní překvapení: zpěvákem roku se stal písničkář Tomáš Klus, zpěvačkou Aneta Langerová, skupinou Chinaski a objevem roku byl zvolen zpěvák David Deyl.
28.1.2010 Televize Óčko odtajňuje účinkující, kteří vystoupí na ceremoniálu jejích hudebních cen za uplynulý rok, který proběhne 25. února v pražské Incheba Areně. Jako hlavní host tříhodinového programu vystoupí zpěvák Daniel Landa, který zároveň premiérově představí svou novou píseň.

1-10 (50) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.