Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHudební ceny Óčka budou vyhlášeny již příští týden; nejvíc nominací posbírali Mandrage

10.11.2011 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky
Už příští středu 16. listopadu se na ceremoniálu v pražské Lucerně vyhlásí vítězové devátého ročníku hudebních cen televize Óčko. Do osmi kategorií bylo vybráno celkem dvaatřicet nominovaných z Česka a Slovenska, pro které měli možnost v uplynulých dnech hlasovat samotní fanoušci.

Nejvíc nominací – celkem tři – posbírala kapela Mandrage, která loni uspěla v kategorii skupina roku. Kromě obhajoby svého loňského triumfu může dále pomýšlet na vítězství v kategoriích rock a videoklip roku (Františkovy lázně).

Ceremoniál ve Velkém sále Lucerny, jenž se bude tradičně přenášet i na kanálu TV Óčko, nabídne kromě vyhlášení cen i živá vystoupení několika kapel, z nichž uveďme alespoň Chinaski, Nightwork či již zmíněné Mandrage. Zaznít by měl dále i hlas Anety Langerové nebo Markéty Konvičkové, loňského objevu roku.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v sítích Ticketpro a Ticketportal za cenu 250 Kč. Eventuální zájemci si ale mohou připlatit za VIP lístek, prodávaný za 1 500 Kč.

Přehled nominací:

Zpěvák roku
Ben Cristovao
Vojta Dyk
David Koller
Xindl X

Zpěvačka roku
Debbi
Kristina
Olga Lounová
Lucie Vondráčková

Skupina roku
Charlie Straight
Mandrage
Nightwork
Tata Bojs

Videoklip roku
Mad Skill feat. Rytmus - Technotronic Flow
Mandrage - Františkovy lázně
Nightwork - Andělská dívka
PSH - Můj rap, můj svět

Pop & Dance
Ben Cristovao
Tereza Kerndlová
Markéta Konvičková
Verona

Rock
Divokej Bill
Kabát
Mandrage
Vypsaná fixa

Hip hop
IdeaFatte
Prago Union
PSH
Rytmus

Objev roku
Debbi
Martin Harich
Koblížc!
Patricie
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Hudebni-ceny-Ocka-budou-vyhlaseny-jiz-pristi-tyden-nejvic-nominaci-posbirali-Mandrage~10~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.