Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LUCERNA

18.11.2013 Do Prahy premiérově zavítala 16. listopadu britská legenda Suede. Průkopníci britpopu zahráli ve Velkém sále Lucerny, kde představili své nové album Bloodsports. O rozjezd výtečného koncertu se postaralo ostrovní indie trio Teleman.
15.11.2013 Nadpis dnešního reportu možná vyznívá až příliš krutě, raději tedy hned ze začátku uvedu, že koncert britských pop-rockerů určitě nebyl žádným průšvihem. Vlastně, nejednalo se ani o koncert špatný.
14.10.2013 Ve velkém sále pražské Lucerny vystoupili v sobotu 12. října finští rockeři HIM v čele s charismatickým Villem Valem. Během koncertu zazněly nejen notoricky známé hity, ale i skladby z letošního studiového alba Tears On Tape.
11.10.2013 Před plánovaným pražským dvojkoncertem se začaly šířit mírné obavy, zdali ten první ze dvou nebude spíše jen takovým rozjezdem před velkou páteční jízdou. Spekulovali pak především ti, kteří zkoumali jeden respektive dva dny staré playlisty z Berlína...
1.10.2013 Ve velkém sále pražské Lucerny zahrál v neděli 29. září virtuózní americký kytarista Steve Vai. Koncert se uskutečnil v rámci prodlouženého úspěšného turné, na kterém hudebník propaguje své poslední vydané sólové album Story of Light.
19.8.2013 V poslední době jsme se v našich fotoreportážích věnovali zejména festivalovým koncertům. Ale hudba u nás žije i v klubech. Najdeme ji také v halách, na ulicích nebo v zahradách. Tato fotogalerie je výběrem toho, co nás v posledních měsících nejvíce nadchlo mimo prostory velkých festivalů.
27.3.2013 Koncert Stone Sour, bočného projektu Coreyho Taylora a Jamesa Roota zo Slipknot, napokon v Prahe zahrá vo veľkej sále Lucerny. Informoval o tom organizátor koncertu s tým, že dôvodom bol veľký záujem.
25.3.2013 Od komorního prostředí Sedmičky přes Lucernu až k prknům Colours of Ostrava. Tak zní pouť The xx, pouť tří snílků, kteří představí českému publiku svou aktuální desku Coexist. Letos rovnou dvakrát.
8.3.2013 Na premiérový koncert britských folkařů Mumford and Sons si české publikum muselo počkat dlouhou dobu. Jak koncert probíhal a jestli se trpělivé čekání nakonec vyplatilo, se dozvíte v naší reportáži, zde naopak zjistíte, jak koncert "vypadal".

1-10 (117) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.