Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHudební ceny Óčka jsou rozdány, večeru kraloval Vojta Dyk a Nightwork

17.11.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky
Ve Velkém sále Lucerny byly již podeváté rozdány Hudební ceny televize Óčko. Letošnímu ročníku kraloval zpěvák Vojta Dyk, který získal ocenění za zpěváka roku a spolu se svou skupinou Nightwork proměnil dvě další nominace.

Nightwork si odnesli cenu za nejlepší videoklip (Andělská dívka) a pro tento rok se stali také skupinou roku, když na tomto postu vystřídali loňské vítěze Mandrage. Ti nakonec proměnili pouze jednu ze tří nominací, když byli úspěšní v žánrové kategorii Rock.

Výrazně uspěli zástupci slovenské hudební scény, objevem roku se stal účastník poslední Česko-Slovenské Superstar Martin Harich, zpěvačkou roku je premiérově Kristina a v kategorii Hip Hop zvítězil Rytmus.

Celý průběh večera byl prokládán živými vystoupeními, například v podání mladých nadějí české hudební scény (Debbi, Markéta Konvičková), samotných oceněných interpretů (Nightwork, Mandrage) nebo stálic Karla Gotta (v duetu s Olgou Lounovou), Anety Langerové a Chinaski.

Přehled vítězů

Zpěvák roku: Vojta Dyk
Zpěvačka roku: Kristina
Skupina roku: Nightwork
Objev roku: Martin Harich
Rock: Mandrage
Pop & Dance: Tereza Kerndlová
Hip Hop: Rytmus
Videoklip roku: Nightwork – Andělská dívka
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Hudebni-ceny-Ocka-jsou-rozdany-veceru-kraloval-Vojta-Dyk-a-Nightwork~17~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.