Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: RYTMUS (RAPPER)

28.5.2015 Poblíž brněnské přehrady, které tamní neřeknou jinak než „Prigl“, vyrostl nový klub. První, minulý deštivý víkend zde probíhala otevírací párty, během něhož zahráli například brněnští Metronome Blues anebo Mucha. Letní klub se bude snažit držet pozornost až do října.
16.1.2012 Více či méně zajímavé, pozitivní i negativní, veselé i smutné. Zážitky s hudbou mohou být jakéholiv. Abychom naši výroční bilanci trochu odlehčili, přinášíme vám ty nejlepší a nejhorší zážitky, s jakými jsme se 2011 setkali.
29.12.2011 Jak jsme informovali už v průběhu října, televize Nova a Markíza na jaře společně uvedou další vyhledávací reality show. Pochází z Nizozemí, kde byla premiérově uvedena loni pod názvem The Voice.
17.11.2011 Ve Velkém sále Lucerny byly již podeváté rozdány Hudební ceny televize Óčko. Letošnímu ročníku kraloval zpěvák Vojta Dyk, který získal ocenění za zpěváka roku a spolu se svou skupinou Nightwork proměnil další dvě nominace.
20.9.2011 MTV dnes představila nominace na své letošní evropské ceny. Poté, co loni listinu s pěti nominacemi vedly zpěvačky Lady GaGa a Katy Perry, se ani letos žádné překvapení se nekoná. Perry svou pětku obhájila, GaGa si dokonce polepšila.
2.6.2011 Omluvu svým fanouškům posílá slovenská rappová star Rytmus, který ruší koncert v holešovickém klubu SaSaZu. “V současnosti je Rytmus bohužel v jednom kole kvůli nové desce,” vysvětluje management slovenského rappera.
22.4.2011 Hned dvě majálesové oslavy čekají v nejbližších dnech Ostravu. Hned ve středu 27. dubna nabídne zajímavý koncertní program Majáles Ostravské univerzity a přesně o týden později na něj naváže ještě Majáles Vysoké školy báňské.
31.3.2011 Slovenský rapper Rytmus dokončuje nové album, na kterém se podle promomateriálů chce od hip-hopu přiklonit blíže k elektronické taneční hudbě.
28.3.2011 Stal se králem česko-slovenské hiphopové scény. Ale ta už mu začala být těsná. Rytmus si proto stanovil nový cíl - dobýt kluby s tanečně naladěnou deskou. Album “Najlepší spevák na svete” představí nový směr...

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.