Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníV porotě soutěže Hlas Česko Slovenska zasednou Michal David a Pepa Vojtek z Kabátu

29.12.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Jak jsme informovali už v průběhu října, televize Nova a Markíza na jaře společně uvedou další vyhledávací reality show. Pochází z Nizozemí, kde byla premiérově uvedena loni pod názvem The Voice. U nás dostala název Hlas Česko Slovenska.

Přihlášky již byly uzavřeny a nyní jsou na řadě castingy, které budou zaznamenány v průběhu pěti lednových dnů. Zájemci o účast v publiku se mohou zaregistrovat na stránkách TV Nova.

Odlišnost oproti dalším pěveckým soutěžím spočívá především v pravidlech castingů, kdy jsou porotci od soutěžícíh otočeni zády. Teprve když některého z nich zpěvák svým projevem zaujme, může pohlédnout tváří v tvář. Tím se stane jeho průvodcem a odborným poradcem v dalších kolech.

Porotu budou vedle zpěvačky Dary Rolins a rappera Rytmuse, kteří již s porotcováním v pěveckých soutěžích mají zkušenosti, tvořit dvě nové tváře. Tedy nové, v českém shobwusinessu se pohybují již dlouho. Tím prvním bude frontman kapely Kabát Josef Vojtek a druhým Michal David.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/V-porote-souteze-Hlas-Cesko-Slovenska-zasednou-Michal-David-a-Pepa-Vojtek-z-Kabatu~29~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.