Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OLGA LOUNOVÁ

26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
17.11.2011 Ve Velkém sále Lucerny byly již podeváté rozdány Hudební ceny televize Óčko. Letošnímu ročníku kraloval zpěvák Vojta Dyk, který získal ocenění za zpěváka roku a spolu se svou skupinou Nightwork proměnil další dvě nominace.
14.11.2011 Sváteční atmosféru a ohromnou porci skvělé muziky, ale též trochu nervozity před vyhlášením výsledků a premiéru duetu Olgy Lounové a Karla Gotta. To vše nabídne megakoncert k PURUM Hudebním cenám Óčka, který ve středu 16. listopadu zaplní kultovní Velký sál pražské Lucerny.
25.1.2011 Zpěvačka Olga Lounová, která naposledy zazářila v Landově černé komedii „Tacho“ nebo v megahitu loňského roku „Láska v housce“ (duet s Xindlem X ), podepsala kontrakt na své debutové sólové album s vydavatelstvím Universal Music.
23.11.2010 Divácké ceny hudební televize Óčko budou tentokrát oproti předchozím ročníkům předány už v prosinci. V tuto chvíli je již uzavřeno hlasování, představeny jsou nominace a taky první účinkující, kteří vystoupí na jejich vyhlášení.
9.4.2010 Zpěvačka a herečka Olga Lounová se poprvé představí pražskému publiku ve středu 14. 4. ve 20.00 v populárním Hard Rock Cafe na Malém náměstí 3, Praha 1.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.