Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníÓČKO slaví 15 let a rozjíždí anketu o nejlepší CZ/SK klip z dob své existence.

16.5.2017 | Autor: PR | sekce: novinky
Své patnáctiny oslaví ÓČKO 30. září během hudební části eventu Vodafone YOU FEST, který se koná v předvečer samotných narozenin. Předcházet tomu bude tříkolová anketa o nejlepší CZ/SK klip, který si zvolí sami diváci. Své tipy na vítězný klip prozradí i známé tváře z televizní obrazovky a také na sebe prásknou, na jaké hudbě ujížděli ve svých patnácti letech.

Leoš Mareš na sebe například prozradil: „Byl jsem ten největší komerčák, žádná alternativa, žádná rocková muzika, prostě takový ty diskofilární blbosti.“ Frontman kapely Chinaski Michal Malátný v patnácti právě objevil AC/DC a Mandrage se přiznali k účasti na CzechTeku: „Před i potom co nás rozprášili,“ doplnil bubeník Matyáš Vorda s úsměvem.

Tipy osobností na nejlepší klipy najdete na webu patnactka.ocko.tv, kde můžete až do 27. května zadávat i své favority. Z nejúspěšnějších z nich následně vznikne TOP 100, která bude postupně zveřejňována. Nejužší výběr 15 nejlepších klipů odhalí ÓČKO během hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční třetí červencový víkend.

TOP 15 klipů včetně příběhu o jejich vzniku bude během srpna a září představeno ve vysílání stanice a zároveň poběží hlasování o vítěze. Tvůrci nejlepšího klipu převezmou cenu 30. září na hudební stage Vodafone YOU FESTu. Na tento festival se také podívá patnáct výherců z řad účastníků tipovací soutěže, kteří dostanou vstupenky a možnost setkání s vystupujícími interprety.

Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO GOLD a ÓČKO EXPRES jsou součástí multimediální skupiny MAFRA a pravidelně se podílí na podpoře domácí tvorby.
Web ankety ÓČKO slaví 15 let: patnactka.ocko.tv
Video VIP tipy: https://youtu.be/Bm8Y371N3MM
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/OCKO-slavi-15-let-a-rozjizdi-anketu-o-nejlepsi-CZSK-klip-z-dob-sve-existence~16~kveten~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.