Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: XINDL X

24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.
20.9.2012 Písničkář Xindl X v pondělí vydá své třetí album. Jmenovat se bude Lá$ka a oproti svým předchůdcům vyjde poprvé pod křídly major labelu – u Universal Music.
20.4.2012 Pop-rockový zpěvák Michal Hrůza v těchto dnech vydává nové album Noc, první část chystaného konceptu Noc a Den. Album produkoval Aleš Zenkl, autorsky se na něm vedle Hrůzy podíleli Xindl X nebo Niceland.
24.2.2012 Mňága a Žďorp letos slaví čtvrtstoletí od svého vzniku. Přesně na Apríla, 1. dubna 2012, vydá kapela speciální kolekci svých písní, které pro tuhle příležitost přezpívali přední čeští a slovenští muzikanti.
2.12.2011 Tento týden vydávají svá debutová alba dvě finalistky letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar - Gabriela Gunčíková a Alžběta Kolečkářová. Následují tak Martina Haricha, který své první album představil už před nedávnem.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
23.6.2011 Osmý ročník festivalu 7 a 1/2 Fest se uskuteční tuto sobotu v plaveckém areálu v Zábřehu na Moravě. Programu budou jako tradičně vévodit zástupci domácí klubové scény, podpořeni populárními mainstreamovými jmény z jedné a místními kapelami z druhé strany.
23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.
28.2.2011 Nejen český Rock for People, ale taky slovenský Topfest bude mít za jednoho z letošních headlinerů pop-punkery Sum 41. Festival bude probíhat po dva první červencové dny jako obvykle na Zelené vodě u Nového Mesta nad Váhom.
23.2.2011 Nejprve v roce Výroční československé hudební ceny, potom Gramy a od roku 1998 Anděl – tak šel čas s cenami tuzemské Akademie populární hudby, která tady je už dvacet let a právě dnes bude v pražské Incheba Areně udělovat svá ocenění za loňský rok.

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.