Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAnděl 2010: Akademie populární hudby dnes podvacáté vyřkne verdikt

23.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Nejprve v roce Výroční československé hudební ceny, potom Gramy a od roku 1998 Anděl – tak šel čas s cenami tuzemské Akademie populární hudby, která tady je už dvacet let a právě dnes bude v pražské Incheba Areně udělovat svá ocenění za loňský rok.

Vše vypukne už v 15 hodin vyhlášením vítězů v žánrových kategoriích (sestřih z předávání odvysílá v pátek v 18 hodin ČT 2), hlavní ceremoniál pak vypukne v devět večer. Sledovat jej bude možné na ČT 1, která po tradiční Poště pro Tebe zařadí do vysílání přímý přenos. Pokud byste přesto u toho všeho chtěli být přítomni osobně a chcete utratit 598 Kč, v síti Ticketpro jsou stále k dispozici vstupenky.

Během večera, který bude moderovat Ewa Farna spolu s Tomášem Klusem, vystoupí většina nominovaných včetně Nightwork, kteří mají se čtyřmi nominace nejvíce šancí na zisk některé z cen, nebo Xindla X, jenž je nominován ve třech kategoriích. Na úplný přehled nominací se můžete podívat zde.

Kromě kategorií mapujících loňský rok bude při příležitosti výročí cen vyhlášeno také nejlepší album uplynulých dvaceti let.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Andel-2010-Akademie-popularni-hudby-dnes-podvacate-vyrkne-verdikt~23~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.