Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ANDĚL 2010

23.2.2011 Skladba roku, to je jediná kategorie Andělů za loňský rok, ve které byla kapela Nightwork nominována a nezískala cenu. Z pražské Incheba Areny si odnesla ocenění pro nejlepší skupinu, nejlepší album a nejlepší videoklip.
23.2.2011 Dnes odpoledne byly uděleny první ceny Akademie populární hudby za minulý rok. Své Anděly už v tuto chvíli mají vítězové žánrových kategorií: BezoBratři, Najponk/Pivec/Hutchinson, Pub Animals, Dva, Traband, Malignant Tumour, Prago Union a Kubatko.
23.2.2011 Nejprve v roce Výroční československé hudební ceny, potom Gramy a od roku 1998 Anděl – tak šel čas s cenami tuzemské Akademie populární hudby, která tady je už dvacet let a právě dnes bude v pražské Incheba Areně udělovat svá ocenění za loňský rok.
24.1.2011 Dnes zveřejněné nominace na ceny české hudební akademie Anděl zcela jistě povedou k vlně úvah nad jejich smysluplností. Buď jak buď, fakta jsou před námi a v nich stojí, že ve čtyřech kategoriích jsou nominováni Nightwork a ve třech Xindl X.
24.1.2011 Jubilejní 20.ročník udílení cen Akademie populární hudby Ceny Anděl 2010 se uskuteční v letošním roce již koncem února, a to ve středu 23.2.2011 v pražské Incheba Aréně na Výstavišti v Holešovicích.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.