Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ČESKÁ TELEVIZE

13.6.2015 O nezvyklou podporu premiéry trilogie o Janu Husovi se postarala čtveřice jmen, která zastupují současný český hip hop. Jména jsou to různorodá.
4.9.2014 Před pár lety Semafor slavil padesát let, což dalo vzniknout osobité kompilaci, na níž si hity Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra vzal po svém výkvěty české alternativní scény. Z pražské Krymské ulice se budou linout tóny živě i k televizním divákům kanálu ČT Art.
11.8.2014 Známý dokumentarista Vít Klusák vypustil první ochutnávky k připravovanému seriálu České televize. Ten poběží pravděpodobně na principu live sessions, známém u nás například projektem Balcony TV, a ponese obligátně název Kapely v ulicích.
18.6.2014 Původně brněnská skupina okolo Petra Marka se dočkala televizního záznamu svého řádění. Trojice Marek, Holoubek a Velar uděřili na Flédu se svou audiovizuální estrádou. Mikulášská nadílka MIDI LIDI je nyní k zhlédnutí na webu České televize.
10.3.2013 Od předloňského roku, kdy se postu generálního ředitele České televize ujal Petr Dvořák, se naše televizní médium veřejné služby ocitlo v kolotoči změn. Ruku v ruce s obměnami personálními i programovými...
28.1.2013 Nově vzniklá občanská iniciativa Chceme hudební pořad na České televizi čítá po prvním týdnu své existence již více jak tři stovky členů a stále se rozrůstá; vznikla jako reakce na článek hudebního publicisty Tomáše Tenkráta Česká televize nesnáší hudbu...
19.4.2012 Zpěvačka Aneta Langerová vydá v průběhu května DVD se záznamem prosincového akustického koncertu z pražského kina Bio Oko, který odehrála v rámci turné nazvaného Pár míst v doprovodu piana a smyčcového tria.
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
20.5.2011 Ve věku dvaaosmdesáti let včera zemřel skladatel a dirigent Ladislav Simon. Zůstaly po něm výsledky více jak šedesátileté let práce pro divadlo, televizi i rozhlas.
23.2.2011 Dnes odpoledne byly uděleny první ceny Akademie populární hudby za minulý rok. Své Anděly už v tuto chvíli mají vítězové žánrových kategorií: BezoBratři, Najponk/Pivec/Hutchinson, Pub Animals, Dva, Traband, Malignant Tumour, Prago Union a Kubatko.

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.