Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TOMÁŠ KLUS

9.7.2013 Druhá část fotogalerie z Rock for People je venku. Podívejte se, co poslední dva dny festivalu přinesly a co známé či méně známé kapely předvedly.
7.5.2013 Tomáš Klus a jeho cílová skupina míří koncertovat do sedmi různých míst po České republice. Aktuální turné se jmenuje "Konečně venku" a jak název napovídá, jedná se o vystoupení pod širým nebem.
3.5.2013 Putovní Majáles Open Air zavítal 30. dubna do pražské Stromovky. Na šesti pódiích zahrály čtyři desítky kapel a interpretů. Součástí programu bylo vyhlášení krále Majálesu a představení jednotlivých vysokých škol.
25.4.2013 Devátý ročník Pražského Majálesu se uskuteční 30. dubna v areálu parku Stromovka v Holešovicích. Hudební vystoupení budou probíhat na šesti pódiích, přičemž hned na dvou z nich se představí pouze mladé začínající kapely.
16.3.2013 V plzeňském Parkhotelu byly včera vyhlášeny výsledky každoroční ankety Žebřík. Nejvíce ocenění získali Kryštof, patřilo jim první místo v kategorii skupina roku, druhé místo v kategorii album roku za desku Inzerát a také druhé místo v kategorii videoklip roku.
26.11.2012 Tak se to přece jenom povedlo, sesadit Karla z trůnu Českého slavíka. Povedlo se to Tomáši Klusovi, šestadvacetiletému rodákovi z Třince, a to ani ne pět let poté, co vydal svoje první album. Tak si tedy připomeňme, u čeho to celé začalo...
26.11.2012 Překvapení v kategorii zpěváků přinesly výsledky letošního ročníku ankety Český slavík. Poprvé po čtrnácti letech totiž nezvítězil favorizovaný Karel Gott. Veterán ankety letos skončil na druhém místě, porazil jej mladý písničkář Tomáš Klus.
19.9.2012 Téměř třicet koncertů v průběhu tří měsíců, takové bude podzimní turné Tomáše Kluse. V průběhu října se písničkář představí na Slovensku, během listopadu a prosince pak bude putovat po České republice.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.

1-10 (75) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.