Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: EWA FARNA

26.5.2015 V pátek 29. května obklíčí nádvoří hradu Špilberk kapela Monkey Business. Skupina pod velením Matěje Rupperta a Tonyi Graves oslaví v areálu brněnské středověké tvrze patnáct let existence a přitom ještě pokřtí Sex and Sport? Never!, jejich nové album.
6.11.2012 Jojo, bude další SuperStar. Nebudeme opakovat, že příští týden startují castingy a tak dále. Nahrává nám ale, že televize Nova a Markíza potvrdily jméno první čtvrtiny poroty, které zní Ewa Farna. Ta navíc momentálně boduje s duetem Šestej pád s Danem Bártou...
14.7.2012 Ani letos nechybí na festivalové mapě série Hrady CZ, která stejně jako v loňském roce zasáhne osm letních víkendů a osm historických hradů. Už o tomto víkendu celý projekt startuje na Točníku.
17.3.2012 Včerejší Song dne byl po delší době české provenience, dnes v pomyslné nápravě pokračujeme. Kapela Toxique právě vydala nové album Tips For Grown Up Kids, které promuje společným singlem s... překvapivě Ewou Farnou. Toxique girls.
1.12.2011 18 Live, tak zní název živáku, který tento týden na DVD a CD vydává zpěvačka Ewa Farna. Zaznamenává nedávný koncert, který se při příležitosti osmnáctých narozenin odehrál v brněnské hale Vodova.
30.11.2011 Rok se s rokem sešel a blíží se opět Vánoce. Skupina Čechomor při této příležitosti vydává CD a DVD se záznamem svého loňského předvánočního koncertu v pražském Národním divadle.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
7.11.2011 Ceremoniál předávání evrpských cen televizní stanice MTV Europe se odehrál včera v irském Belfastu. Slavnostní večer zahájili Coldplay, dále vystoupili například Jessie J, Red Hot Chili Peppers, Lady Gaga, Snow Patrol nebo David Guetta.
18.10.2011 S tímhle asi na ústředí MTV nepočítali. Hned dva vítězové regionálních kategorií letošních MTV Europe Music Awards totiž pocházejí z našeho Třince. Jak je to možné, když každá národní mutace televizní stanice uděluje jen jednu cenu? Docela jednoduše.
20.9.2011 MTV dnes představila nominace na své letošní evropské ceny. Poté, co loni listinu s pěti nominacemi vedly zpěvačky Lady GaGa a Katy Perry, se ani letos žádné překvapení se nekoná. Perry svou pětku obhájila, GaGa si dokonce polepšila.

1-10 (70) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.