Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MALÁ SPORTOVNÍ HALA - INCHEBA ARENA

23.11.2015 Americké kapely Five Finger Death Punch a Papa Roach vyrazily na společné turné, v jehož rámci zahrály 20. listopadu v Malé sportovní hale na Výstavišti. Koncert zahájila metalcoreová formace Devil You Know z Los Angeles.
22.10.2015 Five Finger Death Punch a Papa Roach spojí síly na společném evropském turné, které se na základě zájmu fanoušků zastaví i v České republice. Obě kapely se představí 20. listopadu v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti.
13.3.2014 Ve vyprodané Incheba Aréně vystoupili holandští metaloví symfonici Within Temptation v čele s půvabnou zpěvačkou Sharon den Adel. V rámci Hydra World Tour kapela odehrála před českým publikem strhující dvouhodinový koncert s vizuálně poutavou show.
2.3.2014 Skotská kapela Simple Minds, která dlouhé roky ve světě soupeřila o popularitu s U2, vystoupila v pátek 28. února v Incheba Areně. Pro české publikum si Simple Minds připravili v rámci turné k 35. výročí svého založení dvouapůlhodinový program.
18.2.2014 Americká pop rocková skupina OneRepublic se po třech letech vrátila do Prahy a měla opět vyprodáno. Tentokrát ovšem nešlo o klubový koncert, OneRepublic vystoupili pro velký zájem fanoušků v Incheba Areně.
8.2.2014 Legenda 80's, popový punk-rocker Billy Idol se chystá do Prahy. Představí se spolu s dlouholetým členem jeho kapely, kytaristou Stevem Stevensem, 21. června v Incheba Aréně.
21.1.2014 Zatímco první ze dvou koncertů Aerodrome festivalu v Praze má program jasný už delší dobu, otazníky vznášející se nad slůvky Metallica & Special Guests se rozplynuly teprve dnes.
8.12.2013 Tři hodiny plné hudby od Pink Floyd si mohli fanoušci vychutnat ve středu v pražské Incheba Aréně v podání Brit Floyd, pro které šlo o druhý koncert v ČR. Z vystoupení přinášíme fotogalerii.
5.12.2013 O koncert OneRepublic je velký zájem. Pořadatelé ho přesunuli z původního umístění ve Velkém sále Lucerny do Incheba Areny na holešovickém výstavišti. Termín koncertu zůstává stejný, skupina v Praze vystoupí 16. února.

1-10 (92) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.