Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: VLASTA HORVÁTH

18.5.2007 Letošní festivalová sezóna se už sice pomalu rozjíždí, ale své "oficiálního votevření" má teprve před sebou, alespoň podle pořadatelů prvního ročníku festivalu Votvírák. Vystoupí na něm mj. Peha, Wohnout, Pražský výběr II, Anna K., Jiří Schmitzer, Vlasta Horváth, nebo Horkýže slíže.
12.3.2007 Eurovision Song Contest - mezinárodní písničková soutěž, jíž se po více než půl století její existence poprvé zúčastnila rovněž Česká republika. Mohlo by jít o celkem slušnou podporu pro domácí hudební scénu, kdyby ovšem...
15.2.2007 Česká televize na dnešní tiskové konferenci představili desítku finalistů, kteří se v březnu v domácím kole utkají o postup na mezinárodní soutěž Eurovize, jíž se letos Česká republika zúčastní vůbec poprvé.
19.12.2006 V červnu úvodní castingy, v září první díly na obrazovce, v říjnu už semifinále a od pak už jen to nejočekávanější: finálová kola. Tak nějak probíhala soutěž Česko hledá SuperStar...
12.12.2006 Vlasta Horváth i na svém druhém albu předkládá v podstatě neškodný pop rock, který neuráží (až na vyslovené plytkosti Neumí lhát a Jsou), ale bohužel ani „nepoškrábe“...
23.10.2006 V relativně krátkém horizontu po svých loňských debutech vydávají svá nová alba dva nejvýše umístění finalisté předchozí řady soutěže Česko hledá SuperStar – Vlasta Horváth i Petr Bende.
28.8.2006 Vítěz loňského ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth začal natáčet své druhé album. To vzniká pod producentskou taktovkou Michala Dvořáka a Jirky Janoucha a vyjde v listopadu.
12.3.2006 Což o to, "Vlastíkovo" album se stalo nejprodávanějším debutem roku 2005, ale musím konstatovat, že druhá česká SuperStar pomyslný souboj s Anetou Langerovou i Peter Bendem prohrála...
25.1.2006 Včera byly zveřejněny nominace na ceny Deska Roku 2005. Ty budou na základě prodejnosti titulů a hranosti skladeb v rádiích uděleny v neděli večer.
3.1.2006 I dnes pokračujeme ve výčtu zajímavých hudebních událostí roku 2005. Co zajímavého se stalo od května do srpna si můžete připomenout právě zde!

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.