Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ELÁN

24.9.2012 Skupina Elán se už za necelý měsíc rozjede na sérii tří unikátních Best Of koncertů, jedny z posledních obřích vystoupení pro desítky tisíc lidí.
20.1.2012 Ačkoliv už 14. prosince se na stránkách festivalu Benátská noc objevila zpráva, že za týden bude představen headliner jubilejního 20. ročníku, ani po více jak měsíci se tak zatím nestalo. Nástin přineslo až včerejší liberecké vydání Mladé fronty Dnes.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
23.9.2010 Nejúspěšnější rocková skupina v historii české a slovenské pop music vyráží na turné a míří do Brna! Velký podzimní koncert skupiny Elán v Brně se bude konat v pátek 22.10.2010 na výstavišti v Pavilonu P...
16.9.2010 Legendární slovenská skupina Elán si vybrala předkapelu pro koncert roku, který chystá na středu 20. října do největší multifunkční arény v ČR. V pražské O2 areně před jejich hodinu a půl dlouhým vystoupením zahraje unikátní česká skupina The Tap Tap.
13.4.2010 V pražském kulturním centru Novodvorská byly včera večer uděleny ceny Akademie populární hudby Anděl v žánrových kategoriích. V sobotu bude následovat vyhlášení vítězů v hlavních kategoriích.
23.12.2009 S různými výběry kapely Elán bych už pomalu mohl vydláždit cestu ke svému přehrávači. V poslední době to byly třeba Zlaté hity / Že mi je ľúto nebo Best Of Elán, ale různých oficiálních i neoficiálních výběrů téhle proslulé party...
10.12.2009 Skupina Škwor v těchto dnech bilancuje svojí víc než desetiletou kariéru vydáním dvoudeskovým výběrem s názvem Sečteno podtrženo, a jelikož se v této rubrice již nějakou dobu neobjevily pořádně tvrdé desky...
28.11.2009 Takřka v tu samou chvíli dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Slavík v Česku i na Slovensku. Zdaleka to ale nebyl jediný shodný znak. Snad nejpodstatnějšími jsou vítězové a ti zůstávají v obou případech oproti předchozím ročníkům beze změn.
15.12.2008 Skupina Kabát, zpěvák Karel Gott a zpěvačka Lucie Bílá v sobotu obhájili svá loňská vítězství v hlavních kategoriích ankety Český Slavík.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.