Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníElán se vydává na poslední koncerty obřích rozměrů

24.9.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Skupina Elán se už za necelý měsíc rozjede na sérii tří unikátních Best Of koncertů, jedny z posledních obřích vystoupení pro desítky tisíc lidí.

„Budou to velké koncerty s novou dramaturgií celého vystoupení - s novou scénou a tím nejlepším repertoárem. Každý koncert bude trvat více než dvě hodiny, během kterých stihneme odehrát přes dvacet písniček“ přibližuje návštěvníkům podobu Best Of vystoupení sama skupina.

Nový program, který nabídne největší hity Elánu nejen v jejich původní podobě, ale i v nových aranžích, si vyžádá čtrnáctidenní soustředění kapely a celodenní generální zkoušku zvukové a světelné aparatury, projekcí a dalších vizuálních efektů. Velkolepé pojetí těchto koncertů dokládá i množství techniky, která na nich bude užita a kterou bude přepravovat šest kamionů. „Na realizaci vystoupení a o jejich hladký průběh se bude starat více něž 150tičlenný vykonný team!“ dodává za pořádatele Dalin Vajčner.

„Jelikož je na program navázána řada dalších věcí, jako projekce nebo světla, jeho struktura je předem pevně daná. Nicméně při sestavování setlistu jsme brali ohled na žádosti fanoušků.“ Ty vyplynuly také např. ze čtenářské ankety portálu idnes, ze které si největší počet hlasů odnesly a své místo v koncertním programu zajistily písně Kočka, Bosorka, Nie sme zlí, Človečina a Čakám ťa láska.

Jako mnoho jiných kapel i Elán by ve svém repertoáru našel nějaké písně, které na přání svých příznivců hraje tak často, že už by je minimálně na čas ze svého programu nejraději vyřadil. „Ta velmi nepopulární je Voda čo ma drží nad vodou :-) Ta si prošla velkou diskuzí, jestli ji zařadit nebo konečně vynechat :-) Jak to dopadlo zjistí fanoušci na koncertech.“ říká kapela.

Svoji Best Of sérii skupina zahájí 19.října v Brně v Kajot Aréně, odkud se přesune do Prahy, kde na ni 24.10. bude čekat Tipsport Arena a 26.10. do Ostravy, kde ji bude hostit ČEZ Arena.
Předprodej vstupenek na všechna tato vystoupení zajištuje Ticketpro (www.ticketpro.cz) a v omezeném výběru také Ticketportal (www.ticketportal.cz)

O vstupenky je velký zájem a pořadatelé tímto varují, že v říjnu již nemusí být k sehnání.
Organizátoři ale myslí na největší opozdilce a zarezervovali pro prodej na místě na každém koncertě 100 vstupenek, které budou k dispozici za zvýšenou cenu 900 CZK.
Brány brněnské, pražské a ostravské arény se otevřou v 18:00.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Elan-se-vydava-na-posledni-koncerty-obrich-rozmeru~24~zari~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.