Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KATKA KNECHTOVÁ

6.5.2013 Tento měsíc jde do kin nový film debutující režisérské dvojice Lukáš Mělník a Marcel Škrkoň Isabel. Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová se ujala úkolu složit pro něj titulní skladbu.
23.7.2012 Benešovský Sázavafest sa necelé dva týždne pred jeho štartom potýka s problémami. Vďaka odpadnutiu niekoľkých sponzorov je nútený zrušiť vystúpenie headlinera Kaiser Chiefs.
8.2.2012 Michalu Horáčkovi bývá leckdy podsouváno narcistní velikášství a při pohledu na unikátní kolekci, na níž se prominenti popové scény ujali osmi variací téže písně, ten pocit ještě zesílí.
4.1.2012 Novou zpěvačkou populární kapely Peha se stala teprve šestnáctiletá Romana Hlobeňová, s jejím příchodem se kapela po letech probouzí ze spánku a chystá se znovu vyrazit na koncertní pódia.
23.11.2011 O projektu Tante cose da veder Petra Hapky, Michala Horáčka a Ondřeje Brzobohatého informovalo vydavatelství Sony Music už v průběhu loňského léta, přičemž k vydání mělo dojít tehdy v říjnu. Zem se ale slehla a teprve nyní, po více jak roce, se dostává na pulty obchodů.
14.9.2011 Tři roky od vydání prvního sólového alba „Zodiak“ přichází Katarína Knechtová na trh se svojí novou deskou nazvanou „Tajomstvá“. Zatímco na album Zodiak dohlížel britský producent Head, „Tajomstvá“ nahrála s Christianem Eignerem z Rakouska.
4.8.2011 V první části fotoreportu se obhlídneme za prvním dnem 19. ročníku festivalu Benátska noc. Uvidíte tak i Dream Theater, Lacuna Coil či In Extremo, ale i Iné Kafe, Olympic nebo Arakain.
24.6.2011 První dva červencové dny budou na Zelené Vodě u slovenského Nového Mesta nad Váhom patřit festivalu Topfest. Hlavními tahouny letošního ročníku budou kanadští pop-punkeři Sum 41, španělští ska-punkeři The Locos, britší heavy-metalisté Saxon a finští folk-metalisté Korpiklaani.
25.3.2011 Populární pop-rocková kapela Chinaski si na jaro připravila hned několik akcí. Poté, co minulý týden vstoupil do kin film Autopohádky, teď vyráží na turné a fanoušky chystající se na některý z koncertů vyzývá, aby se zapojili do speciálního dokumentárního projektu.
3.3.2011 Zda je ten či onen festival dobrý, to nechť posoudí každý samostatně. Jisté ovšem je, že festival, který má slovo „Dobrý“ v názvu, představil jako svého letošního headlinera britské Skunk Anansie.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.