Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHapka a Horáček vydávají rok odkládané album a vyrážejí na turné s Kudykamem

23.11.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
O projektu Tante cose da veder Petra Hapky, Michala Horáčka a Ondřeje Brzobohatého informovalo vydavatelství Sony Music už v průběhu loňského léta, přičemž k vydání mělo dojít tehdy v říjnu. Zem se ale slehla a teprve nyní, po více jak roce, se dostává na pulty obchodů.

Tante cose da veder není albem v pravém slova smyslu. Obsahuje totiž jedinou píseň, zato v osmi různých interpretacích. Vedle Petra Hapky ji zpívají Karel Gott, Jaromír Nohavica, Katarína Knechtová, Jiří Suchý, Dan Bárta, Szidi Tobias a Aneta Langerová. Zajímavostí je, že loňské plány Sony hovořily namísto posledních dvou zmíněných zpěvaček o účasti Jiřího Pavlicy a Richarda Müllera; ti se z konečného tracklistu v tichosti vytratili.

Skladbu  už posluchači mohou znát z projektu Kudykam, kde ji na albové verzi interpretoval Vojtěch Dyk. Právě tento hudebně-divadelní projekt se nyní zároveň opět vrací na pomyslná prkna, která znamenají svět. Poprvé bude uveden 26. listopadu v Jihlavě a následně do Vánoc ještě v dalších sedmi městech.

Kudykam na turné:

26/11 Jihlava, DKO
27/11 Hradec Králové, KC Aldis
01/12 České Budějovice, KC Art Igy
02/12 Karlovy Vary, Thermal
06/12 Ostrava, KD
07/12 Olomouc, Kino Metropol
15/12 Liberec, KD
16/12 Teplice, Krušnohorské Divadlo
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Hapka-a-Horacek-vydavaji-rok-odkladane-album-a-vyrazeji-na-turne-s-Kudykamem~23~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.