Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ONDŘEJ BRZOBOHATÝ

8.2.2012 Michalu Horáčkovi bývá leckdy podsouváno narcistní velikášství a při pohledu na unikátní kolekci, na níž se prominenti popové scény ujali osmi variací téže písně, ten pocit ještě zesílí.
23.11.2011 O projektu Tante cose da veder Petra Hapky, Michala Horáčka a Ondřeje Brzobohatého informovalo vydavatelství Sony Music už v průběhu loňského léta, přičemž k vydání mělo dojít tehdy v říjnu. Zem se ale slehla a teprve nyní, po více jak roce, se dostává na pulty obchodů.
4.4.2008 Hudebník Ondřej Brzobohatý opustí se začátkem letních prázdnin skupinu Bůhví, v níž působí jako hráč na klávesy, zpěvák a spoluautor repertoáru od roku 2002. Podle vyjádření, které nám zaslal manažer skupiny Jaroslav Panenka, bude kapela bude pokračovat v jiném složení.
12.6.2007 Ve spojení s pražskou kapelou Bůhví se používají krkolomné nálepky "jazz-pop-worldová" či "ethno-folková". Nejčastěji se o ní mluví jako o "skupině Ondřeje Brzobohatého", moderátora SuperStar a herce...
28.3.2007 Své v pořadí třetí album v těchto dnech vydává přední domácí houseový DJ Neo. Deska nazvaná Heartbreak Club obsahuje mimo intra jedenáct skladeb doplněných o pět bonusů v podobě dosud nevydaných skladeb a remixů.
1.3.2007 Soutěž Coca-Cola Popstar, která v předešlých letech dala šanci prosadit se skupinám 100°C, UDG a Temperamento, je po roční odmlce zpět.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.