Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníIrská whiskey Bushmills uvádí koncert Bushmills Live Prague

10.5.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Irská whiskey Bushmills uvádí koncert Bushmills Live Prague dlouholetých kamarádů Ondřeje Brzobohatého a Ondřeje Brouska a jejich speciálních hostů.

Irská whiskey Bushmills fandí muzice, a proto pořádá v pražském Lucerna Music Baru 20. května originální událost ve znamení skvělé hudby a tradičně vyráběné whiskey Bushmills. Muzikanti a dlouholetí kamarádi Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se svými hosty G-Point Hunters vystoupí společně vůbec poprvé na jednom pódiu a zahrají speciální koncert se spoustou překvapení.

Vstupenky na tuto jedinečnou akci, které budou platit vždy pro dvě osoby, nelze koupit v běžné distribuci, ale pouze získat ve fanouškovských soutěžích zejména na facebook.com/BushmillsCRa ve vybraných médiích.

Návštěvníci koncertu budou mít možnost zdarma ochutnat skvělou irskou whiskey Bushmills a užít si její spojení s originální hudbou. Koncert bude navíc probíhat na stylově upravené scéně. Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se tak připojují k hudební "rodině" Bushmills Brothers, jejíž nejvýraznější tváří je známý herec a také DJ Elijah Wood.

Bushmills Live Prague navazuje na festival Bushmills Live, jehož první ročník se uskutečnil v nejstarší funkční irské palírně Old Bushmills Distillery v loňském roce. Hlavní hvězdou letošního festivalu Bushmills Live 2013, který je naplánován na 20. června, budou islandští Of Monsters and Men, kteří nedávno získali prestižní cenu European Border Breakers Award 2013.

Další hudební počiny na domácí půdě chystá Bushmills na podzim. V souladu se svou dlouhodobou strategií se objeví coby partner vybraných známých i začínajících českých kapel a přinese tak opět originální hudební zážitky.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Irska-whiskey-Bushmills-uvadi-koncert-Bushmills-Live-Prague~10~kveten~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.