Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKoncert Bushmills Live Prague Ondřeje Brzobohatého, Ondřeje Brouska a jejich speciálních hostů je za dveřmi

18.5.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Pražský Lucerna Music Bar se již připravuje. V pondělí 20. května zažije originální setkání skvělé hudby a tradičně vyráběné whiskey Bushmills. Muzikanti a dlouholetí kamarádi Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se svými hosty G-Point Hunters vystoupí společně vůbec poprvé na jednom pro tuto příležitost speciálně upraveném pódiu a zahrají koncert se spoustou překvapení.

Vstupenky na tuto jedinečnou akci, které budou platit vždy pro dvě osoby, nelze koupit v běžné distribuci, ale pouze získat ve fanouškovských soutěžích zejména na facebook.com/BushmillsCR a ve vybraných médiích. Návštěvníci koncertu budou mít možnost zdarma ochutnat skvělou irskou whiskey Bushmills a užít si její spojení s originální hudbou. Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se tak připojují k hudební "rodině" Bushmills Brothers, jejíž nejvýraznější tváří je známý herec a také DJ Elijah Wood. Bushmills Live Prague navazuje na festival Bushmills Live 2013, který je naplánován na 20. června. Hlavní hvězdou zde budou islandští Of Monsters and Men.

Další hudební počiny na domácí půdě chystá Bushmills na podzim. V souladu se svou dlouhodobou strategií se objeví coby partner vybraných známých i začínajících českých kapel a přinese tak opět originální hudební zážitky.

Originální koncert Bushmills Live Prague českých Bushmills Brothers Ondřeje Brzobohatého a Ondřeje Brouska spolu s jejich hosty G-Point Hunters proběhne v pražském Lucerna Music Baru v pondělí 20. května od 21h.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Koncert-Bushmills-Live-Prague-Ondreje-Brzobohateho-Ondreje-Brouska-a-jejich-specialnich-hostu-je-za-dvermi~18~kveten~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.