Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníCoca-Cola po roční odmlce opět hledá svou Popstar

1.3.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

 fotogalerie
Soutěž Coca-Cola Popstar, která v předešlých letech dala šanci prosadit se skupinám 100°C, UDG a Temperamento, je po roční odmlce zpět.

Do konce dubna se mohou přihlásit kapely a sólisté, kteří tvoří autorskou muziku a doposud nemají zázemí u žádného hudebního vydavatelsví, a to s demonahrávkou čítající minimálně tři skladby. Ty bude od 5. března možno ve formátu mp3 uložit přímo na stránky soutěže, kde budou následně k volnému poslechu, nebo je na CD zaslat poštou na adresu vydavatelství Sony BMG (Palackého 1, 112 99 Praha 1).

Porota, v níž zasednou mimo zástupců pořadatelů také Matěj Homola (Wohnout), Zuzana Smatanová, Petr Vrzák (UDG), Ondřej Brzobohatý a prezident Akademie populární hudby Petr Šiška, pak vybere pětici semifinalistů, která se společně s pěticí vzešlou z veřejného internetového hlasování v květnu utká o postup do velkého finále. Závěrečný koncert tří nejúspěšnějších účastníků proběhne v červnu.

Hlavní cenou pro vítěze bude opět vydání alba u labelu Sony BMG, následná účast na vybraných letních festivalech a podzimní turné s některou ze zavedených českých kapel.


Fotogalerie vítězů předchozích ročníků:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/CocaCola-po-rocni-odmlce-opet-hleda-svou-Popstar~01~brezen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.