Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PETER CMORÍK

19.3.2010 V případě slovenského zpěváka a kytaristy Petera Cmorika je už po tomto albu zbytečné připomínat, že se jedná o vítěze druhé řady SuperStar u našich východních sousedů. Podobně jako Aneta Langerová totiž dokázal odhodit prokletí...
24.12.2009 Naši milí, vážíme si toho, že jste nám věrni, a proto jsme se rozhodli každý z vánočních videotipů někomu z vás věnovat. Máme něco pro veselé povahy, pro poety, pro elegány i nedbalé elegány, pro drsňáky, romantiky, pragmatiky i pro milovníky laskavé televizní zábavy.
28.11.2009 Takřka v tu samou chvíli dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Slavík v Česku i na Slovensku. Zdaleka to ale nebyl jediný shodný znak. Snad nejpodstatnějšími jsou vítězové a ti zůstávají v obou případech oproti předchozím ročníkům beze změn.
8.1.2009 Česká města v nejbližších měsících čeká hned několik multimediálních šou a muzikálů, které spojuje jedno: vycházejí z písní, které ve svém repertoáru měli nebo mají dobře známí interpreti. Zájemci si tak budou moci připomenout hity Pink Floyd, Abby, Michaela Jacksona, ale i Elánu.
5.12.2008 Tak a už je potom. Slovenský slávik za rok 2008 už pozná svojich nových majiteľov. Teda presnejšie povedané staronových. Vyzerá to totiž tak, že sa táto súťaž začína čím ďalej, tým viac podobať na slávika českého v kategórii spevák.
10.12.2007 Už len posledné dve speváčky ostali v tretej sérii Slovensko hľada Superstar. Súťaž dnes opustil Róbert Šimko a o víťazstvo tak budú budúcu nedeľu bojovať Dominika Mirgová s Vierou Berkyovou.
3.12.2007 Začátek prosince se každoročně nese v duchu vyhlášení výsledků anket o populární osobnosti hudební scény. Týden před vyhlášením výsledků Českého Slavíka byli v sobotu večer v bratislavské Sibamac Areně představeni vítězové slovenského Zlatého Slávika.
25.8.2007 Tretia séria reality show Slovensko hľadá Superstar sa objaví na obrazovkách televízie Markíza už od 2. septembra.
24.4.2007 V stredu, 18. apríla sa v Martine už po šiesty krát udeľovali ceny Slovenskej akadémie populárnej hudby – Aurel.
6.4.2007 Pohled do očí, tak zní název debutového alba posledního vítěze české SuperStar Zbyňka Drdy. Jeho vydání sice bylo odloženo až na 16. dubna, zato ale zpěvák mírné zpoždění fanynkám nahradí naživo při dvou koncertních křtech.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.