Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: DESMOD

19.7.2013 Pokud jste již stihli projít fotografie z prvních dvou dnů festivalu a přečetli jste si reportáž, máme pro vás další část fotogalerie, která mapuje průběh druhé poloviny velkého metalového svátku Masters of Rock.
26.6.2013 Prostory holešovského zámku se již potřetí staly působištěm rodinného festivalu Holešovská regata. Podívejte se, jak akce proběhla a jaké stálice české scény se na ní představily.
18.6.2013 V sobotu 22. června proběhne třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata, který se stává již tradičním. Malé město Holešov tak přivítá oblíbené interprety české hudební scény. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Olympic, Aneta Langerová či Miro Žbirka.
26.8.2011 Havířovské slavnosti letos vypustily z názvu slovo "hornické", ale nadále pokračují ve svém zavedeném, pro leckoho kuriózním dramaturgickém konceptu. Od pátku 9. do neděle 11. září nabídnou rocková i estrádní vystoupení více i méně známých účinkujících.
24.6.2011 První dva červencové dny budou na Zelené Vodě u slovenského Nového Mesta nad Váhom patřit festivalu Topfest. Hlavními tahouny letošního ročníku budou kanadští pop-punkeři Sum 41, španělští ska-punkeři The Locos, britší heavy-metalisté Saxon a finští folk-metalisté Korpiklaani.
18.5.2011 Slovenský zpěvák Richard Müller v září naváže na loňské Potichu tour a vydá se na sérii osmi slovenských a osmi českých koncertů. Zaznít mají především zpěvákovi největší hity v komorním provedení.
28.2.2011 Nejen český Rock for People, ale taky slovenský Topfest bude mít za jednoho z letošních headlinerů pop-punkery Sum 41. Festival bude probíhat po dva první červencové dny jako obvykle na Zelené vodě u Nového Mesta nad Váhom.
17.8.2010 Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.
25.1.2010 Slovenský festival Topfest, jehož sedmý ročník proběhne 2. a 3. července na Zelené Vodě u Nového Mesta nad Váhom, odkrývá po již avizovaných metalistech Megadeth druhého headlinera. Je jím půl téměř století působící sestava britských rockových veteránů Status Quo.
28.12.2009 Kapela Megadeth před pár dny rozšířila soupisku headlinerů českého Sonisphere festivalu, kde krom toho vystoupí i zbylé tři čtvrtiny pomyslné velké trash-metalové čtyřiky – Metallica, Slayer a Anthrax. Kromě toho se ale dva týdny na to představí i u našich slovenských sousedů na festivalu Topfest.

1-10 (36) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.