Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSobota ve znamení Andělů

16.3.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Kdo alespoň občas sleduje dění okolo české hudební scény, zřejmě ví, že již zítra budou v ostravské ČEZ Areně vyhlášeny ceny Akademie populární hudby Anděl za loňský rok. Možná ale stále netuší, jak bude vyhlášení probíhat, a právě na to máme odpověď.

Mezi účinkujícími nebudou chybět zpěvačky Marta Kubišová, Jana Kirschner, Lucie Bílá, Aneta Langerová, Ewa Farna, dále David Koller, skupiny Support lesbiens, Kabát, Olympic, Divokej Bill, Kreyson, či nominacím vévodící kapela Kryštof, jejichž frontman Richard Krajčo bude zároveň hlavním moderátorem večera.

Stejné šance jako skupina Kryštof, původně čtyři nominace, měla také skupina Kabát a dvojice Petr Hapka a Michal Horáček. V trumf ovšem neproměnili nominaci ani v jedné z dotčených kategorií, jež byly vyhlášeny již včera.
Kapele Kryštof tak počet zbývajících nominací klesl na tři, dalším jmenovaným potom na dvě. Tím se vyrovnali Davidu Kollerovi, skupině Wanastowi vjecy, Michalu Pavlíčkovi a Danu Bártovi, jenž může skórovat jak mezi zpěváky, tak díky J.A.R. také v kategorii skupin.
Kompletní přehled nominací naleznete zde, přehled již vyhlášených kategorií potom pod tímto odkazem.

Vstupenky na andělský ceremoniál jsou k mání za cenu 250 Kč v Ostravském informačním servisu na Nádražní ulici, obchodním centru Futurum a v sídle pořádající agentury Petarada na Olbrachtově 29.
Přímý přenos zároveň od dvaceti odvysílá ČRo 1 – Radiožurnál a ČT1, která bude v průběhu dne přinášet rovněž Andělské zprávy, a to ve 12:30, 15:10 a 18:35.
Cenám bude věnován také pořad ČT2 Noc s Andělem, který bude vysílán z ostravského klubu Parník.

Anděl 2006, Ostrava – ČEZ Arena, 17. 3. 07
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Sobota-ve-znameni-Andelu~16~brezen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.