Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníCenu evropské MTV za nejlepší album získala Britney Spears

7.11.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
V Britském Liverpoolu se včera večer popatnácté udělovaly ceny diváků evropské MTV. Hned ze dvou cen se radovala skupina 30 Seconds To Mars a se stejným úspěchem zabodovala i zpěvačka Britney Spears. Byť se samotného ceremoniálu nezúčastnila, fanoušci jí přiřkli ceny ve dvou hlavních kategoriích: album roku a umělec roku.

Mezi dalšími vítězi se objevuje moderátorka večera Katy Perry (objev roku), Kanye West (urban music) nebo zpěvačka P!nk, jejíž So What byla vyhlášena nejnávykovější skladbou. Hvězdou roku se pak stali němečtí Tokio Hotel.

Uděleno bylo rovněž několik zvláštních kategorií. Rapper Lil Wayne obdržel cenu Artist Choice, o níž rozhodují samotní hudebníci, a Paul McCartney byl ověnčen za mimořádný přínos hudbě.
Zvlášť obskurní nominace ovšem provázely kategorii nejlepší interpret všech dob. Konkurenci ve složení Britney Spears, Christina Aguilera, Green Day, Tokio Hotel a U2 zde nakonec porazil zpěvák Rick Astley.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Cenu-evropske-MTV-za-nejlepsi-album-ziskala-Britney-Spears~07~listopad~2008/

Komentáře

celkový počet: 1

Martin  f*ck

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.