Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: CHRISTINA AGUILERA

8.1.2011 Sledovaná anketa BBC Sound of... odkryla své letošní výsledky. V britském hudebním světě má podle tamních kritiků v následujícím roce největší šance na průlom dvaadvacetiletá skladatelka a zpěvačka Jessie J.
4.11.2010 Sony Music vydává 22. listopadu nahrávku Burlesque, soundtrack ke stejnojmennému filmovému muzikálu společnosti Sony Pictures, ve kterém v hlavních rolích uvidíme zpěvačky Christinu Aguileru a Cher.
2.3.2010 Koho podporiť? Spears? Aguileru? Obe? Nikoho? Priaznivci mainstreamového popu budú v najbližších mesiacoch asi na vážkach. Spomínané adeptky na princeznú popu totiž chystajú novinky, navyše sa obe snažia o čo najfuturistickejší (uf, to je slovo) zvuk.
7.11.2008 V Britském Liverpoolu se včera večer udělovaly ceny diváků evropské MTV. Hned ze dvou cen se radovala skupina 30 Seconds To Mars a se stejným úspěchem zabodovala i Britney Spears. Byť se ceremoniálu nezúčastnila, fanoušci jí přiřkli ceny ve dvou hlavních kategoriích: album roku a umělec roku.
3.9.2008 MTV Video Music Awards se po loňském excesu, kdy většinu tradičních kategorií nahradily kategorie všeobecné, vrací ke své původní podstatě, oceňování videoklipů. Přesto se u většiny nominací nekoná žádné překvapení a konvenční výběr mnohem více odráží popularitu, než umění.
20.12.2006 Do pražské Sazka Areny v neděli zavítala americká zpěvačka Christina Aguilera, která zde odehrála svůj vůbec první český koncert. Jak jsme před časem informovali, role předskokanky se měla zhostit zpěvačka Helena Zeťová se svou kapelou. Tak se ale nakonec nestalo.
8.12.2006 Zpěvačka Helena Zeťová byla pasována do role předskokanky na pražském koncertu populární Američanky Christiny Aguilery.
3.11.2006 V dánském Copenhagenu byly včera večer uděleny evropské hudební ceny televize MTV. Ačkoliv se čtyřmi nominacemi byly dávány vysoké šance skupině Red Hot Chili Peppers, stejně jako komukoliv jinému se jí nakonec porařilo v trumf proměnit pouze jednu z nich.
29.9.2006 Co Christina Aguilera naznačila na soundtracku Moulin Rouge v cover verzi Lady Marmelade i coby vokalistka na loňském albu Herbieho Hancocka, naplno vyniklo na novince Back To Basics...
19.9.2006 Nominacím na evropské hudební ceny Europe Music Awards, které dnes zveřejnila pořádající televize MTV, vévodí skupina Red Hot Chili Peppers. Díky albu Stadium Arcadium si vysloužila nominace ve čtyřech kategoriích.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.