Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PINK

22.10.2013 Americká zpěvačka Pink chystá na 24. listopadu záznam jednoho z koncertů v australském Melbourne, který odzpívala v rámci turné k její poslední desce The Truth About Love.
6.5.2013 Po třech letech opět zavítá do Prahy popová zpěvačka Pink se svým aktuálním albem The Truth About Love, které vydala na podzim loňského roku. Už tento pátek, 10. května, vystoupí v O2 areně.
24.9.2012 Předminulý týden vyšlo americké zpěvačce Pink nové album, pochopitelně tedy bude brzy následovat i koncertní turné. Termíny jeho evropské části byly zveřejněny dnes a nechybí mezi nimi ani Praha.
24.9.2012 P!NK oznamuje termíny evropského turné „The Truth About Love“, které se uskuteční v roce 2013 a v jehož rámci navštíví i ČR. Několikanásobná držitelka cen Grammy...
14.9.2012 Americká zpěvačka Pink se po čtyřech letech vrací a už příští týden vydává nové album nesoucí název The Truth About Love. Po singlech Blow Me (One Last Kiss) a Try si z něj nyní můžete poslechnout také píseň True Love.
28.7.2012 V pořadí už šesté album si na polovinu září přichystala americká zpěvačka Pink. Jmenovat se bude The Truth About Love a nabídne celkem třináct písní.
30.12.2010 Na devatenáctipísňové retrospektivě Greatest Hits… So Far!!! se americká (pop)rocková rebelka ohlíží za pěti alby z nového milénia. Po zásluze stranou stojí se dvěma zářezy v žebříčcích debut Can’t Take Me Home...
9.6.2010 Jak už fanoušci zpěvačky Pink zřejmě vědí, Kanaďanka se po listopadovém koncertu v O2 Areně opět vrátí do Prahy a představí se 20. července v Edenu. Chystaný koncert navíc bude jedním z těch, kde jako hosté zahrají američtí Good Charlotte.
4.6.2010 Eminemovo chystané album Recovery se tímto okamžikem možná stane pro mnoho lidí daleko očekávanějším. Americký rapper totiž oznámil, že na novince spolupracoval s opravdu hvězdnými hosty.
21.4.2010 Pouhých osm měsíců po vyprodaném koncertě v pražské O2 Areně se do naší metropole opět vrátí americká zpěvačka Pink. Půjde o její čtvrtou zastávku v naší metropoli; narozdíl od těch předchozích se ale poprvé představí pod širým nebem.

1-10 (43) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.