Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MTV

5.10.2013 Srpen patřil cenám MTV za nejlepší videoklipy, 10. listopadu se dozvíme, kdo získá letos ocenění na MTV Europe Music Awards. Hlasovat může i široká veřejnost. Slavnostní předávání se bude konat v Amsterdamu.
13.11.2012 Hned dvě příležitosti pro uspořádání klubové party si našla československá MTV. Tou první jsou třetí narozeniny, druhou předání lokálního ocenění MTV European Music Awards.
11.11.2012 V Německém Frankfurtu před chvílí skončil hlavní ceremoniál letošních MTV European Music Awards. Oproti předchozím ročníkům se tentokrát se nenašel nikdo, kdo by triumfoval ve zvláště vysokém počtu kategorií, žádné výrazné překvapení nicméně výsledky nepřinesly.
23.10.2012 MTV vyhlásila první vítěze letošních European Music Awards. Jedná se lokální kategorie, o jejichž výsledcích rozhodovali diváci přímo v jednotlivých zemích či regionech. Z federálních československých nominací nakonec uspěl rapper Majk Spirit.
18.9.2012 Evropská MTV představila nominace na své výroční hudební ceny, které budou předány 11. listopadu v německém Frankfurtu. Žádné velké překvapení se nekoná, v sedmi kategoriích má šanci stálice stanice - zpěvačka Rihanna.
31.7.2012 Člověk by si myslel, že po Rihanně už pár pěkných let neštěkne pes, jenže ejhle, MTV jí znenadání udělila jedenáct nominací na své Video Music Awards. Tedy jedenáct - pět přímo pro ni plus čtyři za duet s Drakem plus tři za duet s Coldplay.
7.11.2011 Ceremoniál předávání evrpských cen televizní stanice MTV Europe se odehrál včera v irském Belfastu. Slavnostní večer zahájili Coldplay, dále vystoupili například Jessie J, Red Hot Chili Peppers, Lady Gaga, Snow Patrol nebo David Guetta.
18.10.2011 S tímhle asi na ústředí MTV nepočítali. Hned dva vítězové regionálních kategorií letošních MTV Europe Music Awards totiž pocházejí z našeho Třince. Jak je to možné, když každá národní mutace televizní stanice uděluje jen jednu cenu? Docela jednoduše.
20.9.2011 MTV dnes představila nominace na své letošní evropské ceny. Poté, co loni listinu s pěti nominacemi vedly zpěvačky Lady GaGa a Katy Perry, se ani letos žádné překvapení se nekoná. Perry svou pětku obhájila, GaGa si dokonce polepšila.
31.8.2011 Kalifornská trojka Wavves se dostala do povědomí minulý rok díky své třetí řadovce King of the Beach. Letos se připomene s novým EP nazvaným Life Sux. První skladbu I Wanna Meet Dave Grohl si můžete zdarma stáhnout na webu hudební stanice MTV.

1-10 (51) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.