Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BRITNEY SPEARS

12.1.2012 Mezi kvantem výročních žebříčků si pozornost rozhodně zaslouží ten zveřejněný portálem Last.fm. Neodráží se v něm totiž prodejnost ani nájezdy hlasujících fanklubů, nýbrz právě to, co a v jaké míře jeho uživatelé poslouchali.
2.12.2011 Tak už i Britney to dotáhla na třicítku. Britney Spears a třicet let, tyjo. A tak si dejme její Womanizer. A to tak, jak jej v BBC Live Lounge odehráli Franz Ferdinand.
29.8.2011 Diváci MTV rozdali karty a ocenili nejpopulárněnší hudební videoklipy uplynulého roku. Video Music Awards byly předány v noci na dnešek v losangelesském Nokia Theatre a až na pár výjimek nepřinesly žádný zvrat.
3.2.2011 Britney Spears vydává sedmé studiové album, které ponese název Femme Fatale. Album vyjde 14.3.2011. Britney na albu pracovala dva roky.
2.3.2010 Koho podporiť? Spears? Aguileru? Obe? Nikoho? Priaznivci mainstreamového popu budú v najbližších mesiacoch asi na vážkach. Spomínané adeptky na princeznú popu totiž chystajú novinky, navyše sa obe snažia o čo najfuturistickejší (uf, to je slovo) zvuk.
14.9.2009 Televize MTV udělila letošní Video Music Awards – ceny, které udělují její diváci nejpopulárnějším hudebním videoklipům uplynulého roku. Nominacím vévodily s celkem devíti zářezy zpěvačky Beyoncé a Lady Gaga, které spolu se skupinou Green Day v triumf proměnily tři z nich.
25.2.2009 Mezi bulvárními zprávami ze života blonďaté „enfant terrible“, servírovaných poslední dva tři roky i jinak seriózními periodiky, skoro unikalo, že už předešlé album Blackout bylo dobré. Novinka Circus, uvedená svižným singlem...
7.11.2008 V Britském Liverpoolu se včera večer udělovaly ceny diváků evropské MTV. Hned ze dvou cen se radovala skupina 30 Seconds To Mars a se stejným úspěchem zabodovala i Britney Spears. Byť se ceremoniálu nezúčastnila, fanoušci jí přiřkli ceny ve dvou hlavních kategoriích: album roku a umělec roku.
8.9.2008 Patetické video k písni Piece of Me z loňského alba Blackout zpěvačky Britney Spears zvolili diváci televize MTV nejlepším hudebním klipem uplynulého roku. Zároveň byl označen jako nejlepší popový a nejlepší ženský klip.
3.9.2008 MTV Video Music Awards se po loňském excesu, kdy většinu tradičních kategorií nahradily kategorie všeobecné, vrací ke své původní podstatě, oceňování videoklipů. Přesto se u většiny nominací nekoná žádné překvapení a konvenční výběr mnohem více odráží popularitu, než umění.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.