Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LIL WAYNE

23.7.2013 Limp Bizkit odjakživa patřili mezi kapely, které buď můžete milovat, nebo nenávidět. Po nepříliš úspěšném albu Gold Cobra z roku 2011 se nyní „sušenky“ vrací s novým singlem Ready To Go.
13.2.2012 Letošní ročník cen Grammy, v pořadí již čtyřiapadesátý, máme zdárně za sebou. Nejvíce se dařilo anglické zpěvačce Adele, jež si odnesla celkově šest gramofonů...
1.12.2011 Celkem sedm nominací na ceny americké hudební akademie Grammy získal rapper Kanye West a vyhoupl se tak na čelo nominační soupisky. Důvodem je především album My Beautiful Dark Twisted Fantasy ze sklonku loňského roku.
25.3.2011 Fred Durst dokázal pouhým jedním slovem potěšit početnou skupinu fanoušků floridských Limp Bizkit. Na jeho profilu na sociální síti Twitter se totiž objevil prostý status finished, což neznačí nic jiného, že dlouho očekávaná novinka Gold Cobra je konečně hotová.
12.1.2011 Travis Barker, kterého budete znát především jako bubeníka punk-rockových Blink 182 nebo +44, dokončil a zanedlouho vydá dlouho připravované sólové album. Deska ponese název Give the Drummer Some a bude k dostání od 22. února.
18.10.2010 Americký rapper Lil Wayne sice velkou část tohoto roku trávil ve vězení, kde si odpykával trest za nelegální držení zbraně, ale i tak dokázal tento čas využít pro přípravu nového alba. To před pár týdny vydal digitálně, nyní ho fanouškům posílá i ve fyzické formě!
4.6.2010 Eminemovo chystané album Recovery se tímto okamžikem možná stane pro mnoho lidí daleko očekávanějším. Americký rapper totiž oznámil, že na novince spolupracoval s opravdu hvězdnými hosty.
6.4.2010 Americký rapper Nas a jamajský reggae zpěvák Damian Marley chystají společné album. Jmenovat se bude Distant Relatives a na pultech se objeví 18. května
11.3.2010 Zdá se, že doby bouřlivých změn uměleckých jmen i vydavatelství jsou už nenávratně pryč, P. Diddy se v červnu vrátí po čtyřleté pauze s novým albem Last Train to Paris, a to hned s několika hvězdnými hosty.
9.2.2009 V noci na dnešek se v americkém Los Angeles udělovaly jedenapadesáté výroční ceny americké hudební akademie – Grammy. Všech pět nominací v triumf proměnil zpěvák Robert Plant spolu s bluegrassovou zpěvačkou a houslistkou Alison Krauss, a to zásluhou společného alba Raising Sand.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.