Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KATY PERRY

2.6.2014 Rebelka, která se proslavila hitem I Kissed A Girl, bojujícím tak trochu proti předsudkům vůči lásce mezi stejným pohlavím, jak už se stalo v současnosti trendem, vystoupí 23. února 2015 v pražské O2 aréně. Katy Perry k nám přiveze krom svých hitů také aktuální album Prism.
4.7.2013 Fanoušci francouzských Daft Punk, kteří by si rádi hráli se svými idoly v pokojíčku, mohou jásat. Duo, které v současnosti vládne hitparádám se svým singlem Get Lucky, totiž připravuje vlastní figurky.
18.9.2012 Evropská MTV představila nominace na své výroční hudební ceny, které budou předány 11. listopadu v německém Frankfurtu. Žádné velké překvapení se nekoná, v sedmi kategoriích má šanci stálice stanice - zpěvačka Rihanna.
31.7.2012 Člověk by si myslel, že po Rihanně už pár pěkných let neštěkne pes, jenže ejhle, MTV jí znenadání udělila jedenáct nominací na své Video Music Awards. Tedy jedenáct - pět přímo pro ni plus čtyři za duet s Drakem plus tři za duet s Coldplay.
7.11.2011 Ceremoniál předávání evrpských cen televizní stanice MTV Europe se odehrál včera v irském Belfastu. Slavnostní večer zahájili Coldplay, dále vystoupili například Jessie J, Red Hot Chili Peppers, Lady Gaga, Snow Patrol nebo David Guetta.
20.9.2011 MTV dnes představila nominace na své letošní evropské ceny. Poté, co loni listinu s pěti nominacemi vedly zpěvačky Lady GaGa a Katy Perry, se ani letos žádné překvapení se nekoná. Perry svou pětku obhájila, GaGa si dokonce polepšila.
29.8.2011 Diváci MTV rozdali karty a ocenili nejpopulárněnší hudební videoklipy uplynulého roku. Video Music Awards byly předány v noci na dnešek v losangelesském Nokia Theatre a až na pár výjimek nepřinesly žádný zvrat.
30.12.2010 Zájem o americkou zpěvačku Lady Gaga evidentně neutichá, alespoň podle prodejních čísel. V loňském roce bylo její album The Fame (Monster) celosvětově druhým nejprodávanějším a v tom letošním se dokonce vyšplhalo na samotný vrchol.
15.12.2010 S blížícím se koncem roku přichází záplava rekapitulací toho nejoblíbenějšího a nejúspěšnějšího, co uplynulé měsíce přinesly. Stranou tradičně nezůstává ani populární komunitní portál Last.fm.
8.11.2010 Tři z pěti nominací v letošních MTV Europe Music Awards ve vítězství proměnila Lady Gaga. Diváci hudební televize ji ocenili jako nejlepšího zpěvačku a nejlepšího popového interpreta a nadto její Bad Romance jako skladbu roku.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.