Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: 30 SECONDS TO MARS

16.5.2013 Thirty Seconds To Mars vydají už příští pondělí, 20. května, své čtvrté studiové album Love Lust Faith + Dreams. Dosud kapela odhalila dvě skladby, Up In The Air a Conquistador, nyní je tu třetí ochutnávka v podobě singlu The Race.
9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
26.12.2011 Kulaté čtyřicátiny dnes slaví herec a zpěvák Jared Leto. Inu, dejme si tedy něco od jeho kapely 30 Seconds To Mars. Volba padá na Closer To The Edge ze zatím poslední, předloňské desky This Is War...
7.11.2011 Ceremoniál předávání evrpských cen televizní stanice MTV Europe se odehrál včera v irském Belfastu. Slavnostní večer zahájili Coldplay, dále vystoupili například Jessie J, Red Hot Chili Peppers, Lady Gaga, Snow Patrol nebo David Guetta.
20.10.2011 Nové album a následná koncertní šňůra. Osvědčený postup při propagaci nového materiálu se rozhodli kalifornští emo-rockeři 30 Seconds To Mars pořádně natáhnout. Na turné k poslední desce totiž odehrají už třístý koncert.
20.9.2011 MTV dnes představila nominace na své letošní evropské ceny. Poté, co loni listinu s pěti nominacemi vedly zpěvačky Lady GaGa a Katy Perry, se ani letos žádné překvapení se nekoná. Perry svou pětku obhájila, GaGa si dokonce polepšila.
5.7.2011 Ambice premiérového ročníku Prague City Festivalu udělat z Prahy festivalovou metropoli byly více než smělé, obzvlášť po odřeknutí hlavních hvězd Blink 182, kdy šly akcie festivalu rapidně ke dnu.
26.6.2011 Po první části fotoreportu z 1. ročníku Prague City Festivalu pokračujeme druhou, která mapuje vystoupení jak headlinujících 30 Seconds to Mars a The Hives, tak i Skindred a House of Pain.
22.6.2011 O Praze se dá prohlásit spoustu věcí, ale jen těžko ji lze označit za město vyhlášené svými hudebními festivaly. Velké koncerty typu Radiohead či Green Day však naznačily její možnosti a letošní premiéra Prague City Festivalu ...
7.3.2011 Začátkem roku se hodně mluvilo o sporech mezi pořadateli festivalu Sziget a radnicí v Budapešti. Dobrou zprávou je, že nakonec došlo k dohodě, a tak mohou organizátoři začít postupně odhalovat kapely, které mezi 10. a 15. srpnem zahrají na ostrově Óbudai.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.